Kaia Kanepi jahib finaalikohta.Foto: Reuters/Scanpix
4. mai 2012, 12:59

SUPER! Kaia Kanepi näitas suurt võitlusvaimu ja pääses finaali (13)

Kaia Kanepi kohtus Estorili tenniseturniiri poolfinaalis esimesena asetatud itaallanna Roberta Vinciga (WTA 23). Teises setis suurepärast võitlusvaimu demonstreerinud Kanepi võitis 6:2, 7:5.

Kanepi võitis esimese seti kõigest 33 minutiga, hoides oma servi ning murdes kaks korda Vinci pallingu - esmalt eduseisul 2:1 ja seejärel seisul 5:2, realiseerides kohe esimese settpalli.

Teises setis kaotas Kanepi oma esimesest neljast pallingugeimist koguni kolm ning jäi 1:4 ja 2:5 kaotusseisu, ent võitis seejärel koguni viis geimi järjest ning vastase pallingul kolmanda matšpalli realiseerinud eestlanna kindlustas pääsu Estorili turniiri finaali.

Kohtumine kestis 1 tund ja 23 minutit, Kanepi lõi 4 ässa ja tegi 3 topeltviga (Vinci 1/4), esimese servi õnnestumisprotsent oli Kanepil täna koguni 78, vastasel aga 56.

Estorili turniiri teises poolfinaalis on vastamisi hispaanlanna Carla Suarez Navarro ja itaallanna Karin Knapp. Suarez Navarro asub maailma edetabelis 58., Knapp 133. kohal.