11. august 2012, 19:32
Võidud ka Levadiale ja Florale!

Nõmme Kalju sai järjekordse võidu (1)

Jalgpalli Meistriliigas peeti täna 23. vooru kohtumised. Liidermeeskond Nõmme Kalju sai järjekordse võidu, kui alistas koduväljakul FC Viljandi.

Kohtumise saatus otustati esimese poolaja viimasel kümnel minutiul, kui kaljukad skoorisid kolmel korral - 35. minutil Yankuba Ceesay, 38. minutil Juri Jevdokimov ja 43. minutil Ken Kallaste. Tulemussega 3:0 kohtumine ka lõppes.

Teises varaõhtuses mängus ei suutnud Narva Trans koduplatsil enamat 0:0 viigist Paide Liinnameeskonna vastu.

Kell 19.30 alustanud mängudes võtsid favoriidid oma: FC Flora alistas FC Kuressaare 2:0. Tartu Tammeka kaotas Tallinna Levadiale 0:3 ja Sillamäe Kalev alistasTallinna Kalevi 3:0.

Kaljul on liidrina 59 punkti (22st kohtumisest), Levadial teisena 57 (23) ja Floral kolmanda 50 punkti (22).