11. september 2012, 22:54

TÜRGI SAUN: 70 minutit vähemuses mänginud vutikoondis sai kindla kaotuse

Jalgpalli MM-valikmängud jätkusid Eesti jaoks nukralt, kui võõrsil tuli tunnistada Türgi 3:0 paremust.

Kohtumine algas Eesti jaoks hästi, kui läbijooksu võimalused tekkisid Andres Operile ja Joel Lindperele. Lindpere löögi suutis viimasel hetkel nurjata üks Türgi kaitsja, pall veeres napilt väravast mööda ning riivas Türgi väravapostigi.

Ent 20. minutil said Eesti lootused suure tagasilöögi, kui paremkaitsja Enar Jääger tõmbas viimase mehena maha vastaste ründaja Burak Yilmazi. Kohtunik ei kõhelnud: Jäägerile punane kaart!

Seejärel surus Türgi meie meeskonna kaitsesse ning arvestatavaid väravavõimalusi meile enam ei tekkinudki. Hoopis Türgi skooris: 44. minutil oli täpne Emre, 60. minutil Umut Bulut ning 75. minutil Selcuk Inan.

Nii on Eesti valiksarja alustanud kahe kaotusega, Türgil on tabelis võit ja kaotus.