Rock lõpetas pärnakate võiduseeriaFoto: ALDO LUUD
21. oktoober 2014, 20:36

Korvpalli meistriliigas senised kolm mängu võitnud KK Pärnu pidi viimaks vastaste paremust tunnistama, kui Tartus jäädi kindlalt alla TÜ/Rockile.

Rock kaotas küll avaveerandi 21:22, kuid teisel veerandil hakati vargsi vastastelt eest libisema.

Viimasele veerandile mindi vastu juba Rocki 21-punktises edusesisus 69:48 ning kohtumise lõpuvile kõlades ilutsesid tablool tartlaste võidunumbrid 90:63.

Võitjate resultatiivsemad olid Tanel Kurbas 18 ja Tanel Sokk 14 punktiga, Janar Talts viskas 10 punkti ja hankis 11 lauapalli. Pärnule tõi Janis Vahter 16 punkti (kolmesed 5/4). Statistika

Et tänane kohtumine läks kirja topeltmänguna, on Pärnul nüüd tabelis 3 võitu ja 2 kaotust, Rockil aga 5 võitu ja 4 kaotust. Meeskonnad on liigatabelis vastavalt neljandal ja viiendal kohal.