25. oktoober 2014, 18:46

Eesti korvpalli meistriliigas läksid täna vastamisi Rakvere Tarvas ja Tartu Ülikool/Rock. Enne viimast veerandit viie punktiga kaotusseisus olnud Tarvas võttis lõpuks neljapunktise võidu 75:71.
18:53

3 võitu ja 1 kaotuse teeninud Tarvas on liigatabelis teisel kohal, Rock (5 võitu, 5 kaotust) on alles viies!

18:51

Võitjate resultatiivsemad olid Roberts Stumbris 17 ja Brandis Raley-Ross 16 punktiga, Stumbris hankis ka 11 lauapalli. Rocki parim oli Tanel Kurbas 16 punktiga. Statistika

18:43

Rock ei suudagi midagi rünnakul korda saata ja Tarvale 75:71 võit.

18:41

Lätlane paneb mõlemad sisse ja nüüd on vahe 4.

18:40

Tarvas 11 sekundit enne lõppu 73:71 ees ja Stumbrisel kasutada ka vabavisked.

18:38

Tanel Sokk ja Raley-Ross vahetavad korve ja Tarvas 1.12 enne lõppu ikka viie punktiga 71:66 ees.

18:36

Tarvas hoiab edu ja kaks minutit enne lõppu on nad 69:64 ees.

18:31

Rakvere publik on jätkuval sillas ja peabki olema - Haughton surub kaks korda järjest palli korvi ja Tarvas juhib 3.45 enne mängu lõppu 69:63. Rockil on oi kui raske ja nüüd ei jõua isegi söödud enam kohale.

18:28

Roberts Stumbris viib ründelauast Tarva juba 65:60 juhtima ja rohkearvuline Rakvere publik rõkkab aina valjemini. Lõpuni alla 5 minuti.

18:23

Tõusude ja mõõnadega mäng jätkub - nüüd on 58:56 ette saanud omakorda Tarvas! Lõpuni 8 minutit.

18:19

Rakvere suudab kolmanda veerandaja lõpus 0,5 sekundiga Mario Paistele palli suurepäraselt korvi kohale mängida ja Rocki tsenter Karoli Petrukonis teeb talle vea. Paiste paneb aga vabavisked mööda ja nii läheb Rock viimasele veerandajale 56:51 eduseisus.

18:08

Siin ka siis pilt väljakule jooksnud mehest.

18:07

Jurtom saab viienda vea ja 4.28 enne kolmanda veerandaja lõppu juhib Rock 50:43.

18:02

Vahepeal on aga Rock pisut suurema edu sisse saanud ja juhib kome minuti järel 45:39.

18:01

Vennike sai platsil paarkümmend sekundit ringi joosta, enne kui ta pikkali kukkus ja turvamehed ta saalist ära suutsid toimetada.

18:00

OHHOO! Palja ülakehaga ja maskiga mees jooksis väljakule!

17:58

Tarva ainuke tõeline keskmängija Kaspars Cipruss saab samuti neljanda vea.

17:56

Teine poolaeg on kohe-kohe algamas.

17:47

Vaid ühe kolmepunktiviske tabanud Tarvasele on Sten-Timmu Sokk ja Raley-Ross toonud mõlemad 10 punkti.

17:45

Rocki edukaimad on olnud Kurbas 11 punktiga ja soliidsed viimased minutid teinud Eichfuss 9 punktiga. Janar Taltsi arvel on kaks punkti, aga selle eest on ta maha võtnud 9 lauapalli.