Ott TänakFoto: JANEK SKARZYNSKI
4. juuli 2015, 22:27

NII SEE JUHTUS | 4. juuli spordis: Tänak hoiab Poolas kolmandat kohta, Eesti võitis universiaadi avapäeval pronksi, Kanter Teemantliigal kolmas

Tänase spordipäeva suureks märksõnaks oli Poola ralli, kus Ott Tänak võitles soomlaste ning Volkswagenitega, kuid on päeva lõpuks poodiumikohal. Täna anti Utrechtis avapauk Tour de France'ile, kus meie mehed alustasid tagasihoidlikult: Rein Taaramäe oli eraldistardist sõidus 30., Tanel Kangert  58. Eestlased said medalirõõmu tunda aga Lõuna-Koreas, kui Nelli Paju võitis suveuniversiaadil epeevehklemises pronksmedali. Gerd Kanter tõusis Teemantliigal poodiumile, kui heitis 64.11ga end kolmandaks. Kõike seda ja palju muudki meenuta meie spordipäeva otseülekandest!
22:49

Eestis on väga teguderohke päev olnud, kuid Lõuna-Ameerikas on päev veel noor! Mis juhtub Copa Americal, saate lugeda juba homme! Head ööd!

22:33
TENNIS

Wimbledoni tenniseturniiri noorteturniiril kaotas Kenneth Raisma (ITF 79.) prantslasele Coretin Denollyle 3:6, 4:6.
Põhiturniiril sündis aga suurüllatus, kui tiitlikaitsja pidi reketid pakkima.

22:26
22:05
POOLA RALLI

Eestlased näitavad võimsaid hüppeid ning on viimase võistluspäeva eel kolmandal kohal. Mis täna ralliradadel juhtunud on, loe SIIT.

21:34
UNIVERSIAAD / VEHKLEMINE

Epeevehklejatele on täna olnud taaskord üks ilus päev!

Oli tore päev! Aitäh kõigele asjaosalistele, et te selle võimalikuks tegite! 󾍇 #universiaad2015 #Gwangju2015 #pronksmedal

Posted by Nelli Paju on 4. juuli 2015. a.
21:31
KERGEJÕUSTIK / SUPERLIIGA
21:11
KERGEJÕUSTIK / TEEMANTLIIGA

Kettaheite tulemused Pariisist. Kanteri 64.11 pole tema hooaja parim, ärge sellest laske end häirida!

21:01
POOLA RALLI

Ott Tänak palub elevust tekitanud sõnade eest vabandust:

20:48
20:37

Pariisis toimunud kettaheite teemantliiga etapi võitis poolakas Piotr Malachowski 65.57ga. Gerd Kanteri laeks jäi 64.11, kuid siiski auväärt kolmas koht!

20:25
KERGEJÕUSTIK/ TEEMANTLIIGA
20:24
POOLA RALLI
20:10
GOLF

Niitväljal peetavatel karikavõistlustel jätkas Mark Suursalu teisel päeval stabiilset head mängu, kuid pidi ühe ebaõnnestumise tõttu kuuendal rajal leppima kokku tulemusega +5 (149 lööki) ja jagatud neljanda kohaga. Samas on 145 löögiga liider Nordcenter Golf and Country Clubi esindav soomlane Niklas Dahlgren vaid nelja löögi kaugusel ja homsel viimasel võistluspäeval on kõik võimalik.

20:02

Pariisis streigib tulemustetabloo ning suhtlusvõrgustik Twitter on ainus, mis infot annab. Kas Kanteri kettakaared on jõudnud kaugele, teavad hetkel vaid staadionil viibivad prantslased.

19:47

Pariisis võisteldakse täna Teemantliiga etapil, kus kettaheites stardis ka Gerd Kanter.

19:40
POOLA RALLI

Ott Tänak võitis 16. kiiruskatse ning tõusis taas poodiumile. Mis rallil seni juhtunud on, vaata siit!

19:25
PURJETAMINE

Taanis Aarhusis peetud kahepaadi olümpiaklassi 470 Euroopa meistrivõistlustel said Marjaliisa Umb ja Elise Umb 19. koha. Kvalifikatsiooni resultaatide põhjal finaalsõitudes hõbegrupis võistelnud õed Marjaliisa ja Elise Umb (PSS Maru) seilasid finaalis välja ühe sõiduvõidu, ühe neljanda ja kaks viiendat kohta, olles sellega lõppkokkuvõttes hõbelaevastiku parimad. Üldarvestuses kuulub naiskonnale 19. tulemus.

19:21
KERGEJÕUSTIK

Grit Šadeiko on Prantsusmaal peetaval mitmevõistluse superliigal isikliku rekordi graafikust 18 punktiga ees, Eesti võistkond on kenasti 5. kohal ning liigast väljakukkumist ei paista kuskilt.