Ingrid PuustaFoto: Riina Ramst
19. oktoober 2015, 22:59

NII SEE JUHTUS | Ingrid Puusta hoiab MMil 12. kohta, Kalev/Cramo sai väärt võidu

Võeh, esmaspäev! Jälle seesama kontorilaud, kohvimasinajutud ja ülemus, kes ei mõista, kuidas sinu potentsiaali kõige paremini rakendada. Väikeseks pääsemiseks töörutiinist olgu Õhtulehe spordipäeva otseülekanne, kus päeva põnevaim lahing oli Kalev/Cramo võiduga lõppenud Eesti ja Soome klubide korvpallilahing Ühisliigas!

21:57

Ühisliigas olid täna veel vastamisi Venemaa gigandid Moskva CSKA ja Himki. 100:93 võidu võtsid koduväljakul mänginud CSKA. Meeskond jätkab ka täiseduga, olles võitnud kõik kolm mängu. Himki sai kolme võidu kõrvale esimese kaotuse. Kalev on 10. kohal.

21:22
21:09
RALLI

Kataloonia rallini on vaid mõned päevad!

20:53

20:44
PURJETAMINE

Omaanis Al Mussanahis algasid täna olümpiapurjelauaklassi RS:X maailmameistrivõistlused. Esimese võistluspäeva järel on Ingrid Puusta asetunud 12. reale. Täna peeti kolm võistlussõitu, mille Eestile juba mulluse MM-i tulemuste alusel olümpiapileti välja teeninud Ingrid Puusta (NYCS) lõpetas oma kvalifikatsioonigrupis 6., 7. ja 8. tulemusega. Üldkokkuvõttes on Puusta praegu 59 naise tihedas konkurentsis 12. positsioonil. Keit Järve (NYCS) sai avapäeval kirja 28., 29. ja 26. resultaadi ning tema asub hetkel kokku 56. kohal. Meeste seas lõpetas Rainer Kasekivi tänased sõidud 39nda, 38nda ja 35ndana ning paikneb 76ndal positsioonil. Maailmameistrivõistluste kvalifikatsioonisõidud jätkuvad homme ning nende järel jagunevad võistlejad kuld- ja hõbelaevastikesse.

20:21

Ei jälginud Kalev/Cramo ja Loimaa Bisonsi kohtumist? Loe Henry Rulli reportaaži korvpalliplatsi kõrvalt!

20:14

Ja see on võit! Soku vabavisked taavad ning Kalev/cramo saab esimese Ühisliiga võidu, kui alistab 83:78 Loimaa/Bisonsi. Lõpp läks jälle käest ära, aga võit on see mis loeb! Vapustava esituse tegi jälle Marco Killingsworth, kes tõi 24 punkti ja 8 lauapalli.

20:10

Veidemani vabavisked tabavad ning soomlased üritavad jälle kolmest tabada, kuid õnnega pooleks liiga suure kaarega ning põrkab seegi auti.

20:08

Turvaline eduseis vajub jälle kokku, kui soomlased panevad kaks kolmest järjest! Algab tüüpiline vabaviske ja kassi-hiiremäng!

20:02

Rain Veideman paneb kolmese teele ning Kalev läheb uuesti korralikult ette. Kahtlemata mängib Loimaa nüüd oma rünnakud vaid Clarki peale, kuid kas see toob Soome klubi 1.29 enne lõpuvilet uuesti mängu?

19:58

Kalevi fännid lähevad juba närviliseks: 3.48 enne lõppu on Loimaa Clarki kolmesest läinud ette 67:66. Mees on niivõrd hoogu läinud, et seletab suisa ise peatreeneri asemel, mida järelejäänud minutite jooksul tegema peab.

19:51

Oehjah, pallikaotused ei aita Kalevil kohe kuidagi esimest kodumängu võita.. 64:61 ning kuus minutit kohtumise lõpuni

19:44

Enne viimast veerandaega on Kalevi õhkõrn edu 60:58. Kui kalevlased samamoodi kaitses jätkavad, võib Loimaa väga kaugele tüürida.

19:35

See kaunis hetk, kui Arbet tabas kolmese. Kokku on Kalev täna tabanud kolmeseid 13st 7.

19:33

Kolmanda veerandi lõpuni jäänud mängida 4 minutit ning Kalev 50:52 ees. Miinuspoole pealt võib välja tuua, et Eesti tiimil on koos juba 4 võistkondlikku viga, Loimaa pole määrusi rikkunud.

19:31

Kuid Arbeti kolmene viib Kalevi taas ette!

19:29

Teine poolaeg algab kohe kehvasti: Loimaa teeb 7:0 spurdi ning Kalev on jäänud kaotusseisu!