Siim-Sander VeneFoto: Stanislav Moshkov
15. jaanuar 2016, 23:40

NII SEE JUHTUS | Sport 15.01: Sildaru võitis, laskesuusatajad tublid, Venelt korralik mäng Euroliigas

15. jaanuaril pakkus taas kõneainet vigursuusataja Kelly Sildaru, kes kaitses Prantsusmaal oma mullust esikohta. Tubli töö tegid ära ka laskesuusatajad, kes saavutasid MK-etapil meeste teatesõidus 14. koha. Kodusel sulgpalliturniiril edenesid Raul Must ja Kati Tolmoff vaevata veerandfinaali ning Siim-Sander Vene tegi korraliku partii Euroliigas.
23:42
SPORDISÕBER

Teadetega Madriidist tänase ülekande ka lõpetame. Ent pole hullu, aeg on sealmaal, et õige pea algab juba uus spordipäev! Mõnusat õhtu jätku!

23:28

Žalgiris võitis viimase veerandi 33:27, kuid kaotas kogu matši 86:92. Vene tegi kaasa pea kogu viimase veerandi ning kogu lõpuks 10 punkti.

23:01

Real võitis kolmanda veerandaja 20:11 ja juhib enne otsustavaid minuteid 65:53. Vene mängis kolmandal veerandil ligi 2 minutit ja tabas ühe kolmese.

22:33

Žalgiris tegi väga korraliku poolaja lõpu (8:0 spurt) ning läks vaheajale vaid 42:45 kaotusseisus. Vene mängis avapoolajal pisut üle kahe minuti, kuid ei sooritanud ühtki pealeviset.

22:15

Täna koduliigas 97:88 TLÜ/Kalevi alistanud TÜ/Rocki peatreeneri Gert Kullamäe sõnul sai rünnakuga rahule jääda, aga vastastel lasti liialt palju toimetada.

„Täna oli lahtine mäng. Rünnakul oli meil palju positiivset, samas kaitses ei suutnud neid nii takistada nagu oli kokku lepitud ja teatud mehed tegid meile palju pahandust.

Aga rünnakul antud 21 korvisöötu ja hea visketabavus kompenseerisid selle. Teadsime, et sellest tuleb raske mäng ja nii ka oli. Hea, et võitsime ja hakkame nüüd teisipäevaks valmistuma," sõnas Kullamäe mängujärgselt.

22:07

Real võitis avaveerandi Žalgirise vastu 26:18. Siim-Sander Vene veel platsil pole käinud.

21:27
21:23

Kell 21.45 algab Madriidis Euroliiga kohtumine kohaliku Reali ja Kauanse Žalgirise vahel. Tegemist on Žalgirise esimese euromänguga pärast peatreeneri vahetust.

20:50
OLÜMPIA
20:50
20:50
20:47

TLÜ/Kalev võitles sitkelt, kudi Rock võttis oma: 97:88 võit Tartu meeskonnale!

19:21

Täna kahe Ghana mehega lepingu sõlminud FC Infonet alistas treeningkohtumises 2:1 FC Levadia. Infoneti väravad lõid Eduard Golovljov ja Jevgeni Harin, Levadia eest oli täpne Rimo Hunt.

18:57
SULGPALL

Kati Tolmoff võitis Laura Vana vastu teise geimi 21:5 ja jõudis sarnaselt Raul Mustale veerandfinaali.