Epeenaised võistlevad Buenos Aireses, epeemehed VancouverisFoto: FABRICE COFFRINI
13. veebruar 2016, 22:57

NII SEE JUHTUS | Sport 13.02: Õiglane edestab rekordigraafikut, epeenaised näitasid MK-etapil homse võistkonnavõistluse eel head vormi (1)

Tänane spordipäev tõi lisaks Ott Tänakule võistlustulle meie epeevehklejad, kes võistlesid maailma eri paigus MK-etappidel. Lillehammeris käib täie hooga noorte taliolümpia ning nädalavahetusele omaselt mängitakse nii Eesti- kui välismaal palju palli. Mõistagi pole see kõik, mis päeval meile pakkuda. Vaata meie päeva kokkuvõtet!
22:57
SPORDISÕBER

Hea spordisõber, ilusat laupäeva jätku ning nautige Eesti laulu!

22:12
JALGRATTASPORT
22:04
JÄÄHOKI

Amazing atmosphere against home team Hungary yesterday. Tomorrow We play against Lithuania #hockeyteamestonia #eestihoki

AUTORALLI

Rallisõitjad saavad rahus tuttu minna. Loe veel, kuidas tänane päev läks!

20:16
VEHKLEMINE

VÄGEV! Irina Embrich alistas 6:3 Yiwen Suni ja jõudis poolfinaali, kus kohtub rumeenlanna Simona Ghermaniga.

KERGEJÕUSTIK

Tubli, Janek! Õiglane edestab oma rekordigraafikut 120 punktiga, hüpates ka kõrgushüppes korraliku 2.02. Kokku on eestlasel 3238 punkti.

Janek Õiglane (STANISLAV MOSHKOV)
18:05
VEHKLEMINE
17:53
VEHKLEMINE

Eesti epeenaised jätkavad Buenos Aireses peetavat MK-etappi. Kristina Kuusk alistas avaringis ameeriklanna Katarzyna Trzopeki 15.12, Katrina Lehis šveitslanna Laura Stähli 15:7, Nelli Paju oli parem jaapanlanna Ayaka Shimookawast 10:6.  Julia Beljajeva oli torgetega 15:13 parem britt Kelly Hurleyst ning Irina Embrichil polnud probleeme poolatar Aleksandra Zamachowska vastu, alistades ta 15:6. Erika Kirpu on hetkel veel vehklemisrajal.

17:50
LASKESUUSATAMINE

Slovakkias peetaval laskesuusatamise IBU karikasarja etapil sõideti laupäeval tavadistantsid, kus eestlastest saavutas parima koha Roland Lessing. Meeste 20 km distantsil eksis Lessing kolmel lasul, kaotas võistluse võitjale venelasele Matvei Jelisejevile finišis 5.04,5 ning sai 21. koha, vahendab ERRi spordiportaal.

Roland Lessing (ALDO LUUD)

Naiste 15 km distantsil jõudis finišisse 69 sportlast ning ainsa eestlannana stardis olnud Kristel Viigipuu eksis kahel lasul ja sai 35. koha