Cristiano RonaldoFoto: Reuters / Scanpix
18. veebruar 2016, 00:22

NII SEE JUHTUS | Sport 17.02: Meistrite liiga järelkaja + suurepärane Ksenija Balta (3)

Vutigurmaane rõõmustas 17. veebruaril Meistrite liiga õhtu, kergejõustikusõpru Ksenija Balta. Lisaks toimus palju muud vahvat, millele saab tagantjärele kaasa elada Õhtulehe otseülekande abil!
00:23
SPORDISÕBER

On aeg otsad tänaseks kokku tõmmata. Olge mõnusad ja puhake end hästi välja. Kohtume juba hommikul!

00:12
MEISTRITE LIIGA

Wolfsburgi kasuks kaks väravat löönud Julian Draxler: "Olen alati rõõmus, kui skoorin, aga muidugi Meistrite liiga on midagi erilist."

00:07

Reali peatreener Zinedine Zidane: "Oleme võidu ja tulemusega rahul. Teadsime, et tuleb raske mäng, kuid võitlesime lõpuni."

00:04

Roma kapten Alessandro Florenzi: "Mängisime ühe oma hooaja parima mängu, aga mõnikord on vaja ka natuke õnne."

23:39

Ja läbi ka Belgias, kus Gent tuli 0:3 kaotusseisust viimase 10 minutiga enam-vähem viisakasse seisu.

23:37

Real ühe jalaga veerandfinaalis.

23:36

Ja nii lõi Gent 2:3:

23:33

OIOI! MIS TOIMUB GENTIS?  Kalifa Coulibaly vähendab 89. minutil Genti kaotusseisu 2:3le. Paistab, et kõik ei ole veel belglaste jaoks kadunud.

23:32

Jese värav:

23:30

REAL JUHIB 2:0! Vaid neli minutit varem mängu sekkunud Jese lööb 86. minutil Reali kasuks teise võõrsilvärava. Roma on nüüd tõsises hädas.

23:29

Kumsi värav:

23:24

GENT LÖÖB ÜHE TAGASI! 81. minut ja autoriks Sven Kums. 1:3.

23:16

Sakslaste rõõmutants Gentis

23:11

Ja muidugi suurepärane fakt kõigile Lionel Messi fännidele

23:10

Cristiano Ronaldost sai esimene pallur, kes löönud 40+ väravat Meistrite liiga play-off'is. Üleüldse on 40+ väravat löönud Meistrite liigas 11 mängijat.

23:07

Jalgpall on lihtne mäng. Vähemalt täna õhtul Gentis, kui kannad Wolfsburgi särki...