Alar Varrak pressikonverentsil.Video: Video: Alar Truu
22. veebruar 2016, 21:32

VIDEO | Alar Varrak: CSKA vastu proovivad kõik igasuguseid trikke, aga neil leidub alati mees, kes tuleb ja viskab

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskonna peatreener Alar Varrak tõdes pärast 78:105 kaotust Moskva CSKA-le, et 29 minutit hoiti vastasest hammastega kinni, kuid siis panid nood oma paremuse maksma.

"Sa vähemalt proovid leida nende nõrkusi. CSKA-l on päris palju võimalusi, neil leidub alati mees, kes tuleb ja sisse viskab. Euroliigas ja igal pool proovivad kõik nende vastu igasuguseid trikke, aga neil on väga vähe nõrku kohti," selgitas Varrak pressikonverentsil CSKA fenomeni.

"Ütleme nii, et täna sujus enda rünnak hästi, no rahuldavalt, visked läksid sisse ka. Kaitses me supermängu ei teinud. Neil oli trumpe rohkem, nad proovisid meid pigistada sealt, kust pigistas.

Vahepeal teeb päris kurvaks - vastasel on võtta kümme sellist meest! Ühest küljest on vastaste treeneril lihtne, teisalt tuleb kõigile mängijatele rakendust leida - ta on suutnud sellega väga edukalt hakkama saada. Vahepeal jääd mängu ajal mõtlema, et mida üldse teha annab! Kuid usun, et 29 minutit jäi rahvas rahule."