DUELL: Inglismaa koondise ründaja Daniel Sturridge jäi ka eile Ragnar Klavani vastu nullile, aga Liverpool mitte, sest 5. minutil teeniti penalti. Foto: Reuters / Scanpix
26. veebruar 2016, 06:00

Augsburg langes rumalast penaltist, Klavan tõestas taas kõrget taset (1)

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Augsburgi teekond Euroopa liigas lõppes. 1/16-finaali kordusmängus kaotati võõrsil 0:1 Liverpoolile rumalast ja välditavast penaltist.

Saksamaa kõrgliiga eelmise hooaja viies ja Inglismaa meistrisarja mulluse hooaja seitsmes meeskond suutsid 180 omavahelise minuti jooksul lüüa ühe värava – eilse kordusmängu 5. minutil realiseeris James Milner penalti, mille Liverpool teenis, kui Dominik Kohr ja Caiuby trahvikastis nii õnnetult kokku hüppasid, et esimene palli käega mängis.

Liverpooli juhtvärav polnud Augsburgi jaoks maailma lõpp – neile piisas endiselt ühest tabamusest, et võõrsil löödud väravate reegli alusel ise 16 sekka jõuda. Kui esimene poolaeg kuulus