Anna IljuštšenkoFoto: MATI HIIS
27. veebruar 2016, 22:56

NII SEE JUHTUS | Sport 27.02: Sildaru sai neljanda koha, Balta jooksis Eesti rekordi, comebacki teinud Iljuštšenko krooniti Eesti meistriks (4)

Laupäevane oli spordis uskumatult tihe. Tippsündmuseks oli otse loomulikult Kelly Sildaru võistlus Oslo X-mängudel. Samuti nägime suurepäraseid tulemusi Eesti talvistelt meistrivõistlustelt kergejõustikus, kus Ksenija Balta püstitas 60 meetri sprindis uue Eesti rekordi.
22:54
SPORDISÕBER

Päeva lõpetuseks näitame teile ühte väga naljakat värava tähistamist, millega lõpetame tänaseks. Aitäh, kes te olite meiega. Homseni!

22:35
MÄESUUSATAMINE
Niimoodi veeti Lindsey Vonn mäelt ära (STR)
22:14
21:46
21:18

Vot see on tõeline meistriklass! Hollandi liigas löödi iluvärav

20:55

Madridi Real kaotas täna Atleticole. Kas sellega on on Reali tiitlišansid kadunud?

Cristiano Ronaldo (CURTO DE LA TORRE)
20:49

Koduses meistriliigas peeti täna ainult üks mäng - Pärnu alistas noortekoondise

Pärnu (LAURA OKS)
20:44

Saalijalgpalli MV poolfinaalid on nüüd järevaadatavad!

SIIT näeb Narva United'i ja Nõmme Olybeti poolfinaali.

SIIT näeb FC Cosmose ja SK Auguri poolfinaali.

19:57
KERGEJÕUSTIK
19:54
UJUMINE

Mõista-mõista, miks on meie koondislased tünnisauna sattunud? #piritaopen2016 #taliujumine #ujumine Foto: Kristo Krinpus

Posted by Eesti Ujumisliit on 27. veebruar 2016. a.
19:40
VIGURSUUSATAMINE
Oslo X-mängud (Tristan Shu / ESPN Images)
19:17
Leicester City võiduvärava lööja Ulloa koheselt pärast tabamust (Alan Walter)
19:05

Kellyl jäi imevähe puudu poodiumikohast! Vaata, mida Kelly rääkis võistluse kohta!

18:43
Ksenija Balta (STANISLAV MOSHKOV)
18:40
18:22
Anna Iljuštšenko (MATI HIIS)
18:05

Ärge unustage! Täna on saalijalgpalli Eesti MV poolfinaalid ning Õhtuleht teeb mõlemas kohtumisest otseülekande!

Paar minutit tagasi algas poolfinaal Narva United'i ja Nõmme Olybeti vahel. Vaatamiseks kliki SIIA.

Kell 18:45 algab FC Cosmose ja SK Auguri vaheline poolfinaal. Selle mängu vaatamiseks kliki SIIA.

17:54

Inglismaa kõrgliigas on kell 17 alanud kohtumistes 45 minutit mängitud. Midagi ülemäära huvitavat pole juhtunud.

17:48

SUPER, Ksenija, SUPER! Balta jookseb finaalis uue Eesti rekordi. 60 meetri sprindi uus rekord on 7,29!

Ühtlasi täitis Balta ka sise-MMi normi!

17:44
KÕRGUSHÜPE

Tütre emaks saanud ning poolteist aastat kõrgushüppest eemal olnud Anna Iljuštšenkost saigi Eesti meister! Tema laeks jääb siiski 1.82, kuid alguse kohta väga tubli tulemus!