Niimoodi lööb Ulloa Leicesteri võiduväravaFoto: Alan Walter
27. veebruar 2016, 19:15

Leicester City sai võidu viimasel minutil, tiitel käega katsutav (1)

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas kohtus täna senise hooaja suurüllataja Leicester City tabeli alumise otsa klubi Norwich City'ga. Viik polnud kaugel, kuid Leicesteri õnneks saadi võit viimastel minutitel.

Mängu kontrollis Leicester, kes valdas palli 64% mänguajast ning sooritas kolm lööki väravapostide vahele Norwichi ühe vastu. Siiski püsis mänguseis 0:0 kuni 89. minutini, millal kümme minutit varem platsile tulnud Leonardo Ulloa lõi värava eest 1:0. Seis püsis kohtuniku lõpuvileni ning Leicester sai kirja järjekordse võidu.

Turvamehe reaktsioonist on näha, kui palju löödud värav ja saadud võit Leicesteri poolehoidjatele tähendab!

Leicester on pidanud 27 mängu ning meeskonnal on 56 punkti. Lähimatel jälitajatel, Arsenalil ja Tottenhami Spursil on 51 silma, aga nad on pidanud ka ühe kohtumise vähem.