Manchester United alistas ArsenaliFoto: OLI SCARFF
28. veebruar 2016, 18:22

Manchester Unitedi imemehe Marcus Rashfordi muinasjutt jätkub - 18aastane lõi Inglismaa kõrgliiga debüüdil Arsenalile kaks väravat ja andis väravasöödu ning United võitis kohtumise 3:2.

Alles neljapäeval Euroopa liigas Anthony Martiali vigastuse tõttu kaks tundi enne mängu algkoosseisu lülitatud ja kaks väravat löönud nooruki jalg ei värisenud ka täna Old Traffordil.

Rashford leidis hoo poole tunniga ning virutas kolme minuti jooksul Petr Cechi väravasse palli nii jalaga kui peaga.

Danny Welbeck tõi küll Arsenali lähemale, aga teisel poolajal oli jälle Rashfordi jalg mängus, kui tema söödust lõi värava Ander Herrera. Mesut Özili vastuvärav enam midagi ei päästnud - 2:3 kaotusega said Wengeri hoolealused jälle vastu näppe.