JalgpallidFoto: MATI HIIS
15. märts 2016, 17:20

Eesti noored kaotasid suurelt Põhja-Koreale (3)

Eesti neidude U19 koondis jätkas täna Kuban Spring turniiri Venemaal Sotšis, kui mindi vastamisi alagrupiliidri Põhja-Koreaga.

Aasia riigi koondis läks juba 2. minutil mängu juhtima. Teise ja kolmanda värava lõi Põhja-Korea 16. ja 21. minutil. Poolajale mindi juba Põhja-Korea 4:0 eduseisus, sest vastased olid täpsed ka pool tundi pärast mängu algust.

Teisel poolajal tuli väravaid veelgi, kui 64. ja 65. minutil oli Põhja-Korea kahel korral resultatiivne. Lõpuks tuli Eestil vastu võtta 0:6 kaotus.

Ühtlasi tähendab tänane kaotus, et Eesti lõpetab oma alagrupi ühe punkti ja viimase kohaga. Seega jätkab Eesti turniiri, mängides 7. ja 8. kohale.

Eesti algkoosseis: Emma Treiberg, Sabina Ahmedova, Jessika Uleksin, Marian Jaarman (66. Tennosaar), Carmen Kaidi Jõeleht (41. Räämet), Eliisabet Pedak, Ariina Mürkhain (56. Ivanova), Grenelin Herlis Raud (66. Jaansen), Rahel Repkin, Annaliis Strigin (56. Tereštšenkova), Lisete Tammeveski (31. Rutkovskaja)