VÄRAVAKÜTT: Paljude Manchester Unitedi fännide arvates on klubi parimaks lootuseks Liverpoolile värav lüüa Anthony Martial. 20aastane prantslane on tänavu sahistanud kõikide sarjade peale 37 mängus võrku 11 korral. Foto: AFP / Scanpix
17. märts 2016, 06:00

ManU vajab Liverpooli vastu vähemalt kahte väravat. Van Gaal: võime ka neli lüüa!

Jalgpalli Euroopa liigas selgitatakse täna õhtul ­veerandfinalistid. Õhtu keskses mängus proovib Manchester United koduväljakul teha imet ning tulla viharivaal Liverpooli vastu välja 0:2 kaotusseisust.

Ehkki Liverpoolil on tänu ­Daniel Sturridge’i ja Roberto Firmino avamatšis löödud väravatele mõnus edumaa, ei soostunud peatreener Jürgen Klopp oma hoolealuseid veel veerandfinalistideks nimetama.

"2:0 oli ideaalne tulemus ning meie mäng juba avasekundist tasemel. Ainult teisel poolajal kaotasime korraks kontrolli," meenutas Klopp. "Tahame edasi pääseda, aga selleks peame mängima samamoodi nagu kodus."