Kert ToobalFoto: ALAR TRUU
28. märts 2016, 00:55

NII SEE JUHTUS | Sport 27.03: Toobali ja Juhkami karikavõistluste finaal, legendaarne paadivõistlus, Eesti-Leedu noortekoondiste mäng (3)

Lihavõttepühad on lõppemas ja sama saab öelda ka Prantsusmaa võrkpalli karikavõistluste kohta, kus täna mängivad ajaloolises matšis kuldmedalile Kert Toobal ja Martti Juhkami. See lahing algab aga alles 21.30, ja enne jõuab meid lõbustada veel terve pikk spordipäev!
00:55
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase pika spordipäeva! Ühinege meiega kindlasti juba homme!

00:50
VÕRKPALL
00:29
VÕRKPALL

Kokkuvõtteks - Rennes kaotab finaali 2:3 (25:23, 15:25, 25:22, 19:25, 14:16)

00:27
VÕRKPALL

Mäng oli karikafinaalile sobilik, aga kaotada viiendas geimis 14:16 peab olema väga valus. Kahju!

00:26
VÕRKPALL

LÄBI! Rennes kaotab viimased kaks punkti ning kogu mängu 2:3! Milline valus kaotus eestlastele ja Rennes'i klubile!

00:24
VÕRKPALL

Rennes jääb veel ellu. Nende blokk on vastas ja nende õnneks puudutab pall veel Ajaccio mängijat enne auti kukkumist. 14:14

00:23
VÕRKPALL

Milline serv Ajacciolt ning neil kasutada matšpall!

00:22
VÕRKPALL

Rennes läks 13:11 juhtima, kuid Ajaccio jõuab viigini 13:13.

00:20
VÕRKPALL

Ajaccio võidab järgmise punkti ning Juhkami lööb palli auti. 12:11 Rennes ees ning nende peatreener võtab aja maha. Saalis on lärm väga kõva!

00:19
VÕRKPALL

Ajaccio lööb palli maha, kuid järgmisel rünnakul toimib Rennes blokk ning nad lähevad juhtima 12:9

00:15
VÕRKPALL

Rennes läheb juhtima juba 10:7! Viis servi jäänud!

00:14
VÕRKPALL

Pooli vahetatakse Rennes'i 8:7 eduseisult! Võit on seitsme punkti kaugusel!

00:11
VÕRKPALL

Rennes'il veab tohutult palju ning nad juhivad 6:5, kuid Ajaccio viigistab koheselt.

00:01
VÕRKPALL

Rennes ei suuda neljandat geimi siiski päästa. Tugevate servide ja täpsete rünnakutega võidab Ajaccio neljanda geimi 25:19 ning võitja otsustab viies geim!

23:58
VÕRKPALL

Ajaccio üritab eest ära minna, aga Rennes ei lase. Vahepeal olid nimekad vastased ees nelja punktiga, kuid praegu on seis Rennes'i poolt vaadatuna 18:20!

23:51
VÕRKPALL

Rennes läks küll korraks kahe punktiga juhtima, kuid praegu on kaotusseisus 14:16.

23:41
VÕRKPALL

Neljanda geimi algus on sarnaselt esimesel ülitasavägine. Ajaccio juhib 8:7

23:31
VÕRKPALL

Aga enamaks pole Ajaccio suuteline ning Rennes võidab geimi 25:21. Eestlased on ajaloolisest võidust ühe geimivõidu kaugusel!!

23:28
VÕRKPALL

Ajaccio on tegemas suurepärast tagasitulekut. Rennes juhtis vahepeal juba 19:13, kuid praegu on edu minimaalne - 22:21

23:18
VÕRKPALL

Pärast pikka pallivahetust läheb eestlaste klubi teisele tehnilisele time-out'ile 16:13 eduseisus!