Belgia jõudis veerandfinaaliFoto: Michael Dalder
Jalgpalli EMi galeriid
26. juuni 2016, 23:50

Jalgpalli EMi veerandfinaalis kohtuvad omavahel Wales ja Belgia, kes alistas äsja 4:0 Ungari. Seejuures olid belglased käesoleva EM-finaalturniiri esimene meeskond, kes löönud nõnda palju väravaid!

Belglased läksid juhtima juba kümnendal minutil, kui Kevin De Bruyne'i karistuslöök leidis värava alt täiesti valveta olnud Toby Alderweireldi, kes suunas palli kindlalt peaga Ungari võrku.

Belgia värav  Foto: SERGIO PEREZ

Kuigi teisel poolajal otsisid ungarlased oma võimalust ning olid tänu Roland Juhaszi ja Adam Pinteri üritustele väga lähedal, jäi belglastele siiski viimane sõna.

Püssirohu süütas 76. minutil Romelu Lukaku välja vahetanud Michy Batshuayi, kes 94 sekundit hiljem võttis sujuvalt omaks Eden Hazardi tsenderduse ning kasutas ära Ungari legendaarse väravavahi Gabor Kiraly hetke kõhklemise.

Kaks minutit hiljem sai Hazard juba ise jaole, murdes keskele ning saates korralikku pommi värava allanurka. Tasub tähele panna, et EMil löödud kaheksast väravast kuuel ongi tööd teinud Hazard või DeBruyne.

Eden Hazardi löök Foto: Michael Dalder

Kohtumise lõppseisu vormistas vahetusmees Carrasco juba lisaminutitel.

Walesi ja Belgia veerandfinaal peetakse reedel, 1. juulil.