Hugo LlorisFoto: VALERY HACHE
Jalgpalli EMi uudised
31. juuli 2016, 12:47

VIDEO | Fännivideo näitab ära seniteadmata põhjuse, miks Portugal ikkagi finaalis Prantsusmaast jagu sai? (3)

Alles praegu jalgpalli EMi finaalist ilmunud fännivideo võib paljastada põhjuse, miks Prantsusmaa kaotas suurturniiri finaalis Portugalile 0:1.

Jalgpalli EMi finaal Stade de France'il peeti täpselt kolm nädalat tagasi ja kohtumise ainsa värava lõi Portugali ründaja Eder 109. minutil. Löök oli ilus ja täpne, kuid kas prantslaste väravavaht Hugo Lloris ei suutnud tõrjet sooritada vigastuse tõttu?

Umbes minut enne võiduväravat jooksis Lloris väravapostile otsa, kui portugallastel oli kasutada karistuslöök. Kõrgelt tribüünilt filmitud fännivideo aga näitab midagi, mis rahvusvahelisse telepilti ei jõudnud - pärast kokkupõrget kõnnib prantslane väga hellalt ning hoolimata halvast kvaliteedist on näha, et Lloris on valugrimassides. Kuigi vahetult enne lööki tundub, et temaga on kõik korras, võis kokkupõrge saada määravaks.

Vaata videot ja otsusta ise, kas tegu oli meisterliku löögiga, milleni Lloris lihtsalt ei ulatunud või mängis rolli ka prantslase võimalik vigastus!