Rasmus MägiFoto: EKJL
Rio 2016 OM uudised
19. august 2016, 04:46

NII SEE JUHTUS | Rio OM-i 13. võistluspäev: Bolt jäi maailmarekordist kaugele, Mägi tegi elu jooksu (6)

Usain Bolt ei teinud 200m finaalis elu jooksu, ent kaks korda pikemal tõkkedistantsil sai sellega hakkama Rasmus Mägi. Epp Mäe jaoks sai kahjuks olümpiaturniir otsa ühe matšiga ja võistluse lõpetasid ka meie kümnevõistlejad - selline oli neljapäev Rio de Janeiros.
04:45
OLÜMPIA (Kergejõustik)

Bolti järel saab teise koha noor kanadalane Andre de Grasse (20,02) ja kolmas on maailma kiireim eurooplane Christophe Lemaitre ajaga 20,12.

Selle teatega tänase spordipäeva ka lõpetame. Ilusat hommikut Eestisse, Rios algab varsti öö!

Bolti võit oli ülivõimas. (Reuters/Scanpix)
04:40

EI! 19.79 on Bolti ülidomineeriva võidu aeg, ent mingit juubeldamist me mehe esituses täna ei näe. Jamaikalane võtab küll vastu kolleegide õnnitlusi, ent muidu rähmab pahuralt käega - tulemus on kehv!

Usain Bolt on kolmekordne olümpiavõitja ka 200 meetris. (Reuters/Scanpix)
04:36

Ja päeva lõpetuseks hetk, mida suur osa maailmast oodanud on. Kas Usain Bolt suudab joosta 200 meetris ihaldatud maailmarekordi?!

03:57
OLÜMPIA (Kümnevõistlus)

Uibo kogub üheksa alaga 7170 punkti, Saluri kümne alaga 7223 silma.

03:56

EESTI MEHED ON FINIŠIS! Imekombel leiab Saluri veel viimastel meetritel jōudu, et spurtida ning ta jōuab ajaga 4.39,40 finišisse. Terve jooksu rahulikult kulgenud Uibo lōpetab ajaga 4.47,49

Saluri ootab sōbra finišis ära ning vōistluse lōpetab ōlamüks! Tehtud!

Maicel Uibo ja Karl Robert Saluri - ikka koos. (Viljar Voog)
03:35
OLÜMPIA (Doping)
03:35
03:23
OLÜMPIA (Kuulitõuge)

Rio olümpiastaadion näeb veel ühte olümpiarekordit - Ryan Crouser heidab kuulitõuke finaalis viiendal katsel 22.52!

Ryan Crouser  (KAI PFAFFENBACH)
02:45
OLÜMPIA (200 m)

Neid mehi saab täna näha juba kell 4.30 algavas 200m  finaalis!

02:32
Karl Robert Saluri  (ANTONIN THUILLIER)
02:28
OLÜMPIA
01:19
OLÜMPIA (4x100 teatejooks)

Jah, nii see juhtuski. USAl lasti pärast protesti üksi võistelda ning ajaga 41,77 jõuti ka finaali.

00:29

Ran us all out of words.. 🙉🙈 but gave courage to believe, that everything is possible!!!🇪🇪💙

A photo posted by Grit Šadeiko (@gritsadeiko) on

23:40
AUTORALLI

Tuleval hooajal tehasetiimina autoralli MM-sarja naasva Toyota juht Tommi Mäkinen sõnas kuu alul, et huvitub teiste seas ka Ott Tänakust, kel järgmiseks hooajaks ühegi tiimiga lepingut taskus pole. DMACKi brändi all kihutav Tänak ei soovinud sel teemal praegu pikalt peatuda.