Hispaania-USAFoto: EMMANUEL DUNAND
Rio 2016 OM uudised
19. august 2016, 23:24

NII SEE JUHTUS | USA pääses kindla võiduga Hispaania üle Rio OMi finaali (1)

Tänase päevaga jääb Rio de Janeiro olümpiamängude lõpuni kolm päeva. 14. võistluspäeval küll eestlasi üles astumas pole, kuid võitjad selguvad ühtekokku 22 alal. Saksamaa WRC rallil astub võistlustulle Ott Tänak, kui kavas on viis kiiruskatset. Kõik tähtsamad spordihetked Õhtulehe otseblogis, püsige lainel!
23:25
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele päevale! Öösel tasub spordihuvilistel vaadata kergejõustikut, sest Usain Boltil on võimalus teha ajalugu - võita üheksas olümpiakuld! Kohtumiseni!

23:13
OLÜMPIA (Korvpall)

Kohtumine on lõppenud ning parem võistkond võitis! USA-Hispaania 82:76!

23:06

2.38 on mängida, USA juhib 78:69. Tundub, et ameeriklased jõuavad finaali!

22:58

Tundub, et USA sõuab ikka finaali suunas - 75:65.

22:50

Kolm veerandit on mängitud! USA juhib 66:57, AGA Hispaania võitleb ja DeMarcus Cousins on viie veaga välja langenud!

22:42

DeAndre Jordani võimas putback suurendab ameeriklaste eduseisu uuesti 11 punktini! USA hoiab Hispaaniat umbes kümne punkti kaugusel, aga mängupilt pole ka just hiilgav.

Hispaania-USA (JIM YOUNG)
22:34

Kohtunikud rääkisid enne teise poolaja algust mõlema meeskonna peatreeneritega!

22:32

Teine poolaeg on alanud ning USA kohe skoorib

22:19

Nagu Indrek Ruut ETV eetris just ütles, on mäng olnud väga vaevaline! Ameerika pole millegagi hiilanud ning Hispaania püsib mängus sees!

22:17

USA kahe algrivistuse mängijal on vigadega probleeme!

22:16

Poolaeg on lõppenud ning USA juhib 45:39! Mängu on küllaga ning ameeriklased ei saa end väga kindlalt tunda!

Hispaania-USA (POOL)
22:10

Kõva võitlus käib ning Hispaania jõudis korra kolme silma kaugusele. Praegu on vahe 4 - 36:32 USA juhib.

Hispaania-USA (MARIANA BAZO)
22:03

Teisel veerandil ei ole punktid nii hõlpsad tulema mõlemale meeskonnale! 5 minutit on mängitud ning USA juhib 33:25!

Hispaania-USA (ANDREJ ISAKOVIC)
21:56

50 sekundit on teist veerandit mängitud ning Hispaania pink saab tehnilise!

21:51

Avaveerandi järel juhib USA 26:17! Mäng on olnud väga individuaalne, kuid liigub praegu finaali suunas.
Hispaaniat hoiab mängus Pau Gasol, kes on visanud tervelt 12 punkti. Ameeriklaste resultatiivseim on Kevin Durant 7 silmaga.

21:47

Natukene alla kolm minuti on veerandaega mängida, USA juhib 19:13. Hispaania võitleb palju, kuid ameeriklased on praegu paremini mänginud.

21:39

3,5 minutiga on Hispaania vead täis teinud, mis võib hakata hiljem rolli mängima. 9:7 USA juhib.

21:33

Kohtumine on alanud ning pärast minutit on seis viigis 2:2!

21:28

Hümnid on kuulatud ning mäng algab vähem kui kahe minuti pärast!

21:11

Nüüd on aga aeg keskenduda tänasele esimesele maiuspalale -  USA vs Hispaania Rio olümpia poolfinaalis! Pall visatakse mängu Eesti aja järgi kell 21.30. Tõotab tulla väga põnev lahing!