Kohila võrkpallinaiskondFoto: volley.ee
18. oktoober 2016, 19:42

Kohila võrkpallinaiskond kinkis ajaloolises Meistrite liiga mängus vastasele vaid ühe geimi (1)

Kohila võrkpallinaiskond pidas täna ajaloolise mängu, kui esmakordselt peeti Euroopa kõige kõrgema klubivõrkpalli sarja ehk Meistrite liiga kohtumine. Avamängus teeniti koduväljakul Montenegro võistkonna Bari Luka vastu suhteliselt kindel 3:1 võit.

Avageim kuulus kindlalt Kohilale, kui vastasel lasti teenida vaid 15 punkti. Seejärel lasti Bari naiskond aga mängu tagasi ning teine geim kuulus külalistele 22:25.

Viimasteks jäänud kahes geimis aga Eesti parim võrkpallinaiskond enam midagi juhuse hooleks ei jätnud ning vastastele loovutati vastavalt 13 ja 21 silma.

Kohila parimad punktitoojad olid Kertu Laak 18 ja Anastasia Gorina 16 punktiga. Võistkond lõi 14 serviässa.

Bari Luka ja Kohila VK/E-Service’i korduskohtumine toimub laupäeval Montenegros. Avaringi võitjat ootab teises eelringis matš Belgradi Vizuraga, kaotaja jaoks jätkub eurohooaeg astme võrra madalamal ehk CEV Cup sarjas.

Pääsemaks Meistrite liiga põhiturniirile tuleb läbida kolm eelringi.