Gianluigi Buffon palligaFoto: PHILIPPE DESMAZES
18. oktoober 2016, 23:44

VIDEO | Vanameister Buffoni kangelasteod ja Cuadrado iluvärav juhtisid vähemuses mänginud Juventuse Meistrite liigas magusa võiduni

Pärast kolme nädalast pausi pandi taaskord pall mängu jalgpalli Meistrite liigas, kui teisipäeva õhtul peeti ära kaheksa põnevat kohtumist.

Üks intrigeerivamaid vastasseise leidis aset Prantsusmaal, kus Lyon võõrustas Juventuse meeskonda. Suurepärase esituse tegi vanameister Gianluigi Buffon, kes lisaks mitmele fantastilisele tõrjele, võttis ära ka penalti.

Lisaks jäi valitsev Itaalia meister teise poolaja alguses kümnekesi, kui teise kollase kaardi teenis Mario Lemina. Juventus ei lasknud ennast sellest heidutada. Vahetusest sekkunud Juan Cuadrado imeline tabamus 76. minutil kindlustas Massimiliano Allegri hoolealustel 1:0 võidu.

Vaata kohtumise tipphetki:

Inglismaa kõrgliigas tagasihoidlikult alustanud Leicester jätkab suurepäraselt Meistrite liigas. Riyad Mahrezi värav tõi Premier League´i valitsevale meistrile kolmest mängust kolmanda võidu.

Kõige suureskoorilisem mäng peeti ära Madridis, kus kohalik Real alistas 5:1 Varssavi Legia.