TTÜ mängijad (punases) TLÜ/Kalevi mängijat Reimo Tamme atakeerimas (arhiiv).Foto: Toomas Tatar
19. oktoober 2016, 20:34

TTÜ pidas Läti meistriga sammu 27 minutit

Teisel poolajal lagunenud TTÜ korvpallimeeskond kaotas kodusaalis peetud Balti liiga mängus 62:82 (38:33) valitsevale Läti meistrile Valmierale.

Avapoolaja võitnud TTÜ jaoks läks asi hapuks kolmandal veerandil, mil visati kõigest seitse punkti. Tõsi, kolm minutit enne veerandaja lõppu näitas tabloo veel 41:41 viigiseisu, ent sealt alates hakkas Valmiera tasapisi oma teed minema.

Kaotajate parim oli täna ligi 34 minutit mänginud Joonas Järvelainen 22 punkti ja üheksa lauapalliga. Sten Olmre lisas 12 silma ning tegi neli vaheltlõiget. Rohkem ükski TTÜ mees kahekohalise punktisummani ei jõudnud. Valmiera edukaim korvikütt oli Martins Laksa 21 punktiga.

TTÜ - Valmiera meeskondlik statistika.

TTÜ on kaotanud mõlemad senised Balti liiga mängud, Valmieral on seevastu tabelis kaks võitu.

Samasse alagruppi kuuluv Rakvere Tarvas kaotas kodusaalis 79:101 (33:54) lätlaste Ogrele. Tarva poolelt säras 19aastane Siim-Markus Post, kes kostitas külalisi 26 punktiga. Sten Saaremäel lisas 17 ja Marcus Byrd 15 silma.

Tarval on sarnaselt TTÜle tabelis kaks kaotust, Ogrel võit ja kaotus.