Istanbuli Fenerbahce pääses Barcelonast võiduga. Foto: JOHN MACDOUGALL
22. oktoober 2016, 09:59

VIDEO | Barcelona ja Fenerbahce pidasid Euroliigas põnevuskohtumise

Reede õhtui pidasid korvpalli Euroliigas põnevusmatši Barcelona ja Istanbuli Fenerbahce, millest väljus võitjana võõral väljakul mänginud Türgi meeskond.

Kohtumise esimesed kaks veerandit võitis Fenerbahce kahe punktiga ning poolajaks näitas tabloo külaliste 40:36 eduseisu. Vahe püsis väiksena ka kolmandal perioodil, pärast mida oli Istanbuli võistkonna edu vähenenud kahele silmale 53:51.

Veel 3.55 enne kohtumise lõppu juhtis Fenerbahce 69:62, kuid Barcelona võitles end tagasi ja minut enne lõppu oldi ainult ühega taga 72:73. Selliseks jäi seis ka kohtumise lõpuks, sest kumbki võistkond ei suutnud rünnakuid realiseerida.

Võitjate resultatiivseimad olid 15 punktiga Bobby Dixon ja Kostas Sloukas, Tyrese Rice viskas Barcelona kasuks 19 silma.