Frank Elegar.Foto: MATI HIIS
22. oktoober 2016, 17:00

Frank Elegar aitas koduklubi Siim-Sander Vene vastu võiduni (1)

Korvpalli Ühisliigas kohtusid laupäeval ekskalevlase Frank Elegari koduklubi Krasnojarski Jenissei eestlase Siim-Sander Vene Nižni Novgorodi.

Kodus mänginud Jenissei võitis avaveerandi 23:18, kuid poolajaks vähenes vahe punktile 48:47. Kolmanda perioodiga läks Krasnojarski jälle eest ära ja läks viie punktiga juhtima 77:72. Viimasel ajal suutis koduvõistkond edu hoida ning võtta võit tulemusega 99:93.

Jenissei algrivistuses alustanud Frank Elegar viskas 12 punkti (visked väljakult 7/5) ja andis neli resultatiivset söötu. Samas tegi ta ka viis personaalset viga. Pingilt tulnud Siim-Sander Vene tõi Nižni Novgorodile 11 silma (visked väljakult 9/5) ja neli lauapalli. Võitjate resultatiivseim oli Tony Taylor 18 punktiga, kaotajatele tõi Deandre Kane üleplatsimehena 21 silma.

Jenisseil on Ühisliigas kirjas kaks võitu ja kaks kaotust, Nižni Novgorod on hooaega alustanud kolme kaotusega.