Lucas Leiva ja Ragnar Klavan Foto: Phil Noble
25. oktoober 2016, 23:53

NII SEE JUHTUS | Ragnar Klavan ja Liverpool jõudsid liigakarika veerandfinaali, Tartu Ülikool teenis eurosarjas teise kaotuse

Tänane spordipäev kulgeb alguses rahulikus rütmis, kuid õhtul ei saa enam kuidagi pidama. Õhtul pannakse pall mängu Eesti jalgpalli meistriliigas, kuid korvpallisõprade pilgud pöörduvad kindlasti eurosarjade poole - kell 19 on Klaipedas platsil Varese meeskonna särgis Kristjan Kangur, kell 21 lähevad Prantsusmaa tippklubi Pau-Lacq-Orthez vastu lahingusse Tartu Ülikooli korvpallurid. Ole meiega!
23:53
SPORDISÕBER

Sellega ka tänaseks lõpetame. Homme juba palju põnevaid spordisündmuseid. NBA fännidel algab öötundidel pidupäev, kui uus hooaeg saab alguse. Kõike head!

22:55

Teine poolaeg on ka mõned minutid tagasi alanud.

22:37

Tartlastel ei õnnestunud mängu murrangut tuua. Lõpuks kaotusnumbrid 56:77!

22:33

Liverpoolis esimene poolaeg läbi!

22:14

Laias plaanis ei muutunud ka kolmandal veerandajal midagi. See mängiti taaskord viiki ja Tartu läheb viimasele veerandile 39:57 kaotusseisust.

21:59

21:45

Neil hetkedel pannakse Liverpoolis pall mängu!

21:43

Tartlaste esimese poolaja statistika:

21:40

Teine veerandaeg mängitakse küll viiki, kuid vahe on siiski 18! 43:25 kodumeeskonna poolt vaadatuna.

21:22

Tartule algas kohtumine tõeliselt šokeerivalt, esimesel veeranadjal jäädi vastasele alla lausa 27:9!

21:04

Kohtumine Prantusmaal on äsja alanud!

19:51

Kaasanis mängivad Euroliigas hetkel kohalik Unics ning külalised Türgist. Poolajaks juhib kodumeeskond 47:46.