25. oktoober 2016, 21:20

Rapla korvpallimeeskonna haruldaselt kehv viskepäev tõi Balti liigas kindla kaotuse (2)

Rapla korvpallimeeskond pidas täna Balti liigas oma kolmanda kohtumise, kui sõideti külla Liepaja meeskonnale, kus teeniti kindel 54:78 kaotus.

Rapla alustas mängu hästi, kui kiiresti pääseti juhtima. Esimene veerandaeg võideti seitsme punktiga. Teisel kümnel minutil anti initsiatiiv aga kodumeeskonnale ning poolajaks oli eduseis muutnud nelja punktiliseks kaotuseks.

Kohtumine läks lõplikult käest kolmandal veerandajal, mille Rapla kaotas 12:28. Viimane veerandaeg oli juba vormistamine ning Aivar Kuusmaa hoolealused teenisid kahe võidu kõrvale esimese kaotuse.

Rapla meeskonnal oli täna haruldaselt kehv viskepäev, kui mööda läksid kõik 24 teele saadetud kolmepunktiviset. Meeskonna resultatiivseim oli 24 punktiga Thomas van der Mars, lisaks hankis hollandlane 10 lauapalli. Kahekohalise punktiarvuni jõudis ka Domen Bratoz, kes panustas 10 silmaga.

Võitjate poolelt oli parim 21 punktiga ameeriklane Lateef Mcmullan.