Fenerbahce mängija Jan Vesely pakkus fännidele silmailu.Foto: Twitter / Fenerbahce SK
28. oktoober 2016, 22:15

Kaunase Žalgiris ja Istanbuli Galatasaray kaotasid Euroliigas

Korvpalli Euroliigas said kodusaalis kaotused Istanbuli Galatasaray ja Kaunase Žalgiris, kes jäid alla vastavalt Istanbuli Fenerbahcele ja Tel Avivi Maccabile.

Kahe Istanbuli klubi derbis võitis Fenerbahce võõral väljakul poolaja 48:41, kuid kohtumine otsustati ära viimase veerandiga, mis võideti 33:23 ning Galatasaray alistati lõpuks skooriga 103:87.

Võitjate resultatiivseim oli Bobby Dixon 22 punktiga, Ekpe Udoh lisas 21 silma ja 13 lauapalli. Kaotajatele tõi Austin Daye 16, Russ Smith 15 silma.

Kaunase Žalgiris võõrustas Iisraeli klubi ning Leedu võistkond kaotas juba avapoolaja 11 silmaga 32:43. Kuigi kolmanda veerandiga suudeti kaotusseisu vähendada, siis kohtumine kuulus külalistele 87:74.

18 punktiga oli üleplatsimees Maccabi mängija Andrew Goudelock, Devin Smith lisas 17 ja Sonny Weems 16. Lunas Lekavicius tõi Žalgirisele 16 punkti, Kevin Pangos lisas 11.

Galatasaray'l on pärast nelja vooru kirjas ainult kaotused ning Fenerbahcel ainult võidud. Tel Avivi Maccabil on kolm võitu ja üks kaotus, Žalgirisel võit ja kolm kaotust.