2. november 2016, 21:28

Uskumatu: Selver tuli kaotusseisust välja ja võitis Meistrite liigas! (1)

Tallinna Selveri võrkpallimeeskond alustas oma debüüti Meistrite liigas hiilgavalt, oli 2:0 eduseisu Belgradi Crvena Zvezda vastu peaaegu käest andmas, kuid võitis viienda geimi 19:17 ja mängu 3:2!

Audentese hallis peetud teise eelringi avamäng algas Selveri noorele võistkonnale hiilgavalt. Tasavägiselt kulgenud esimene geim lõpetati seisult 20:21 tehtud 5:0 spurdiga (sh Oliver Orava kaks serviässa)! Teine geim möödus ebaühtlaselt - kord spurtis üks, siis teine -, kuid lõpp oli eelmisega sarnane. Seisult 20:20 võttis Selver neli punkti järjest ja võitis geimi taas 25:21! Punktikogumisel etendasid põhirolli Lincoln Williams ja Orav.

Sellega oli aga võõrustajate pidu läbi. Kolmandas geimis tegi vastane seisult 7:7 spurdi 9:1 ning peagi näitas tabloo 17:25. Ka neljandas geimis tuli teiseks tehniliseks ajaks selge vahe sisse (10:16) ja see jäi püsima - 20:25. Viiendas geimis sai esiti Selver punkti, aga vastased kaks - pooltevahetuseks oli seis 4:8 ja varsti 6:11. Selveri mehed ei andnud aga alla, äkitselt oldi ise ees 13:12, elati üle vastase matšpall ning lõpuks särasid tablool 19:17 võidunumbrid.

Edasipääsuks peab Selver pühapäeval Serbia pealinnas peetava kordusmängu võitma. Kui kaotatakse 2:3, tuleb olla parem järgnevas kuldses geimis. 0:3 või 1:3 kaotuse korral lähevad edasi serblased.