Tallinna Selveri vollemehed. Foto: Stanislav Moshkov
10. november 2016, 22:26

Tallinna Selver suutis võrkpalli karikavõistluste veerandfinaalis mullust krahhi vältida

Tallinna Selver suutis tänavu Eesti karikavõistlustel eelmise aasta krahhi vältida ning alistas veerandfinaalis kahe mängu kokkuvõttes Rakvere Võrkpalliklubi.

Mullu samas staadiumis Pärnule alla vandunud Selver kaotas avamängu 2:3 ning vajas täna 3:0 või 3:1 võitu. Esimese väga tasavägise geimi võitis pealinna võistkond 25:23, kuid teises jäi peale võõrustajad tulemusega 26:24.

Alates kolmandast geimist leidis Selver aga hea rütmi ning võitis järjest kaks geimi vastavalt 25:18 ja 25:17. Seega võitsid nad kogu kohtumise geimidega 3:1 ning pääsevad edasi poolfinaali.

Nelja parema seas tuleb neil vastu Tartu Bigbank, kes sai veerandfinaalis jagu esiliiga meeskonnast Neemeco SK. Teises poolfinaalis lähevad vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ja Järvamaa.