Ragnar Klavan. Foto: Phil Noble
29. november 2016, 23:40

NII SEE JUHTUS | Sport 30.11: Brasiilia jalgpalliklubi mängijad hukkusid Kolumbias lennuõnnetuses, Liverpool pääses liigakarikas poolfinaali (7)

Tänane spordipäev tõotab tulla väga pallimängude keskne, eriti suur rõhk läheb korvpallile, kus mängivad nii kohalikud klubid (Eesti ja Balti liiga) kui eestlased välismaal. Jalgpallisõbrad loodavad, et Ragnar Klavan pääseb õhtul kell 21.45 algavas liigakarika veerandfinaalis Leeds Unitedi vastu üle pika aja taas Liverpooli särgis platsile. Intrigeerivaim on kahjuks endiselt küsimus, kas suusaliit ja Team Haanja sportlased saavad oma lepingukempluse lõpetatud, sest juba reedel ootab sportlasi Lillehammeris uus MK-etapp. Nendel ja muudel asjadel hoiame päeva jooksul oma otseblogis silma peal.
23:39

Kohtumine on lõppenud! Liverpool võidab 2:0 ja pääseb liigakarikas poolfinaali!

23:36

Kohe on ka kolm üleminutit mängitud!

23:32

Teise värava autor Ben Woodburn läheb täna magama Liverpooli kõige noorema väravaautorina!

23:27

VÄRAV! Vahetusest platsile tulnud 17-aastane Ben Woodburn lööb palli viiekasti joone pealt ristnurka ning annab Liverpoolile 2:0 eduseisu! Nüüd tundub, et kohtumine on tehtud. Alla kümne minuti jäänud!

23:21

VÄRAV! On lootust, et 90. minutiga otsustab Liverpool mängu ära. Origi saab paremalt äärelt ilusa tsenderduse, kes lükkab palli paarilt meetrilt väravasse! 1:0 Liverpool juhib!

23:17

AIAI! Sisuliselt tühjast kohast tabab Liverpool posti 72. minutil!  Palju puudu ei jäänud

22:58

OIOI! Liverpooli kaitse ei suuda Leedsi kiirrünnakust palli korralikult ära lüüa ning Leedsi mängija tabab 53. minutil posti!! Fantastiline värav oleks olnud

22:51

Teine poolaeg algas!

22:35

Esimene poolaeg mängitud. Senise põhjal küll ei ütleks, et üks oleks Premier League'i ja teine esiliiga meeskond. 0:0!

22:19

Pool tundi mängitud. Senine matš pole olnud just kõige kaasahaaravam. 0:0!

22:15

Siin on ka liikuvas pildis Klavani väga õnnetu löök...

22:05

Raku, mis asi see oli? Eesti jalgpallikoondise kapten teeb 17. minutil ca 20 meetrilt väravale pealelöögi, mis läheb äärepealt hoopis küljeauti...

22:03

15 minutit on mängitud, seis jäktuvalt 0:0. Ülemäära põnev pole senimaani olnud

21:50

Kohtumine algas!

21:44

Meeskonnad on platsil ning täna traagiliselt hukkunud Chapecoense jalgpalliklubi mängiajte auks peetakse leinaseisak.

21:42

Kes on Liverpooli vastane? Esiliiga meeskond, kes on praegu 5. kohal. Liverpool on aga Premier League'is teisel positsioonil! Loodetavasti saab Liverpool täna ikka võidu kirja!