Tarmo Kink (paremal) koduklubi särgis. Foto: Mezökövesd-Zsory
29. november 2016, 20:53

SUPER! Tarmo Kink aitas väravaga kodumeeskonna karikavõistlustel järgmisesse ringi (1)

82 korda Eesti jalgpallikoondist esindanud ning Sinisärkide eest kuus tabamust kirja saanud Tarmo Kink lõi värava ning aitas koduklubi Mezökövesd-Zsory Ungari karikavõistlustel 16 parema hulka.

31aastane ääreründaja avas skoori kaheksandal minutil ning ehkki kõigest neli minutit hiljem vastased viigistasid, võitis Zsory kohtumise 3:1. Tõsi, 41. minutist mängiti enamuses.

Põhikoosseisus alustanud Kink sai kirja 90 minutit. Tänavu juulis Ungari tiimiga liitunud maarjamaalane on Zsory eest resultatiivne olnud ka madjarite kõrgliigas: Kink on löönud kaks väravat ning tema leivaisa hoiab tihedas tabelis 24 punktiga kuuendat kohta. Liider Vasas on seitsme silma kaugusel.