Kuvatõmmis Rakvere Tarva Facebooki kommentaariumist, kus üks lätlane on sisuliselt püha viha täis. Praeguseks on postitus siiski kustutatud.Foto: Facebook / Targo Rätsep
30. november 2016, 19:45

Tänu purustatud korvilauale võitnud Tarvast siunati Facebookis: häbi teil olgu, kamp argpükse! (8)

Rakvere Tarva korvpalliklubi sai eile omanäolise võidu. Balti liiga kohtumises võõrsil Läti klubi Ogre vastu purustati kolmandal veerandajal korvialud, tänu millele teenis Tarvas 20:0 võidu.

Reeglite kohaselt peab koduvõistkond vahetama korvilaua maksimaalselt 45 minuti jooksul, kuid lätlased eile sellega hakkama ei saanud, kirjutas Tarva Facebooki lehekülg.

Ehkki reeglid soosisid Tarvast, otsustas üks lätlane Eesti klubi Facebooki kontol oma pahameelt välja elada. Nimelt kirjutas ta: "Häbi teil olgu, eestlased! Olete kamp argpükse! Ogre pakkus teile võimalust mujal mängida, aga te sõitsite lihtsalt minema. Seetõttu ei suudagi te meid korvpallis kuidagi teisiti alistada." Tänaseks on kommentaar kustutatud.

Kuvatõmmis Rakvere Tarva Facebooki kommentaariumist, kus üks lätlane on sisuliselt püha viha täis. Praeguseks on postitus siiski kustutatud. Foto: Facebook / Targo Rätsep