Nico RosbergFoto: Reuters / Scanpix
2. detsember 2016, 23:07

NII SEE JUHTUS | Sport 02.12: Nico Rosberg šokeeris maailma, eestlased klassikasprindil, tipptasemel hoki Tallinnas (2)

ISÕÕBKätte on jõudnud reede, mis talviti reeglina tähendab, et tasapisi algavad pihta suusaspordi MK-etapid. Nii ka täna, kui Lillehammeris on klassikasprindis stardis (kell 11.10) Marko Kilp, Raido Ränkel ja Karel Tammjärv ning tund aega hiljem alustavad meie kahevõistlejad samas paigas meeskonnavõistluse suusahüpetega. Lisaks on õhtul plaanis korvaplli meistriliiga kothumine Valga-Valka ja TTÜ vahel. Õhtulehe spordiblogi hoiab päeva jooksul silma peal kõigil tähtsamatel sündmustel. Naudime koos!
23:09
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Ühinege meiega juba homme, mis tuleb äärmiselt põnev, täis laskesuusatamist, murdmaasuutamist ning loomulikult El Clasico - Barcelona vs Madridi Real!

23:06
JÄÄHOKI
Riia Dinamo meeskonna võidurõõm, taamal rõõmustab lätlaste fännklubi. (Stanislav Moškov)
22:58
KERGEJÕUSTIK
Usain Bolt (AFP / Scanpix)
22:08
VILLE ARIKE, Tondiraba
Riia Dinamo - Magnitogorski Metallurg (Stanislav Moškov)
22:05
JÄÄHOKI

Dinamo realiseerib esimese, Metallurg eksib! Teises seerias skoor ei muutu - 1:0!

21:59

Lisaaeg lõppes, ees ootab bullitiseeria!

Nüüd saavad väravavahid näidata, mida oskavad! (Stanislav Moškov)
21:49

3:3 - LISAAEG!

21:47

Sellele kohe vastu "Di-na-mo!" ja teine pool püüab üle karjuda: "Me-tal-lurg!"

21:47

3:3! Metallurg asendas väravavahi kuuenda väljakumängijaga ja jõuab viigini! Üle Tondiraba kajab: "Mo-lod-tsõ!"

21:44

Lõpuni 3 minutit, kas Dinamo peab vastu?

Riia Dinamo - Magnitogorski Metallurg. Läti meeskonna fännid on kindlasti närvis. (Stanislav Moškov)
21:33

Dinamo pidas läbi ime vastu ja viimased kümme minutit algavad ikka lätlaste eduseisul 3:2.

21:28

Sündmused arenevad täiskiirusel: Dinamo jätab realiseerimata 1-1 olukorra ning minut hiljem tõmmatakse lähiviskele läinud Mozjakin maha - Metallurg saab uuesti arvulisest ülekaalust viiki üritada. Lõpuni 13.20.

Riia Dinamo - Magnitogorski Metallurg. Tondiraba jäähalli kogunenud täismaja saab nautida tõeliselt head jäähokit. (Stanislav Moškov)
21:23

Kolmas kolmandik on alanud, Metallurg taas arvulises ülekaalus, kuid viik jäi napilt tulemata!

21:01

Teine kolmandik lõppes ja Dinamo juhib 3:2 - Tallinn näeb vägagi vinget jäähokit! Ametlikuks publikuarvuks on antud 5677.

20:55

Ja 3:2 - uuesti Indrašis! Dinamo juhib!

20:53

Ja nüüd saab Dinamo esimest korda arvulise ülekaalu - kas sellest saab asja?

20:45

2:2! Vasturünnakul ilus värav Miks Indrašiselt ja see paneb Tondiraba tõeliselt elama!

20:43

Mäng üha elavneb, üks ohtlik olukord tekkis ühe, teine teise värava all. Käib ka kõva kehamäng ja rahvas "lainetab" korralikult.

20:41

Metallurg sai uuesti arviulise ülekaalu, kuid seekord ei suutnud seda realiseerida. Mäng ületas ekvaatori.

20:33

Kolmandiku kuut esimest minutit valitses täielikult Metallurg. Lõpuks jõudis ka Dinamo mitmel korral ohtlikult vastaste värava alla.