Arturas Milaknis (palliga) mängis Žalgirise võidus suurt rolli. Foto: CHRISTOF STACHE
2. detsember 2016, 22:27

Kaunase Žalgiris teenis Euroliigas olulise võidu

Korvpalli Euroliigas sai Leedu tippklubi Kaunase Žalgiris võõral väljakul väga hinnalise võidu Belgradi Crvena Zvesda üle.

6400 vaenuliku fänni ees mänginud Žalgiris võitis avaveerandi 24:16, kuid teise perioodi lõpuks olid rollid vahetunud ning Serbia klubi juhtis omakorda kahe silmaga, 44:42.

Teise poolaja alguses jätkus tasavägine mäng ning kolmas veerand lõppes viigiseisult 66:66. Viimasel kümnel minutil haaras ohjad enda kätte aga Žalgiris, kes keeras kaitses kraani kinni ning kohtumine võideti 88:79.

Võitjate resultatiivseim oli Antanas Kavaliauskas 20 punktiga, Arturas Milaknis lisas 19. Milko Bjelica tõi kaotajatele 19 silma.

Teises mängus langes Istanbuli Darussafaka kodusaalis Piraeuse Olympiacosele 77:71.

Kaunase Žalgirisel on nüüd kirjas neli võitu ja kuus kaotust, samasugune saldo on ka Crvena Zvesdal. Piraeuse Olympiacosel on kuus võitu ja neli kaotust ning Darussafakal viis võitu ja viis kaotust.