TLÜ/Kalevi pink. Foto: Toomas Tatar
3. detsember 2016, 18:49

TLÜ/Kalev viskas Pärnu vastu kõigest 49 punkti (3)

Eesti korvpalli meistriliigas jätkus TLÜ/Kalevi masendav hooaeg, kui võõral väljakul visati Pärnu vastu kõigest 49 punkti.

Avaveerandi 18:13 kaotanud TLÜ/Kalev jäi juba poolajaks taha 37:23. Kolmanda ja neljanda perioodiga kärises vahe veelgi ning protokolli kirjutati Pärnu 73:49 võit. TLÜ/Kalevi 49 silma on käesoleva hooaja kõige väiksem punktisumma, isegi Audentese noored pole nii vähe visanud.

Võitjate resultatiivseim oli Karl-Martin Kask 12 punktiga, lisaks temale kogus kahekohalise arvu punkte neli Pärnu mängijat. TLÜ/Kalevile tõid Janis Vahter ja Reimo Tamm samuti 12 silma.

Päeva teises mängus alistas Rapla Avis võõral väljakul Rakvere Tarva 81:61 (46:38). Suurepärase mängu tegi jälle Thomas van der Mars, kes kogus 23 punkti ja 17 lauapalli. Domen Bratoz lisas 21 silma.