Ühtede rõõm on teiste kurbus - Liverpool suutis viimase viimase 15 minutiga 3:1 eduseisu maha mängidaFoto: Eddie Keogh
4. detsember 2016, 17:36

VÄGA VALUS! Klavanita mänginud Liverpool kaotas viimase 15 minutiga 3:1 eduseisust (3)

Inglismaa jalgpalliliigas pidi Ragnar Klavan pingilt vaatama, kuidas tema koduklubi Liverpool suutis viimase 15 minutiga 3:1 eduseisust kaotada 3:4 Bournemouthile.

Lõuna-Inglismaale külla sõitnud Liverpoolile algas kohtumine hästi, kui Sadio Mane ja Divock Origi väravatest juhiti juba 22. minutiks 2:0. Selle tulemusega lõppes ka avapoolaeg, kuid 56. minutil lõi Callum Wilson penaltist ühe värava tagasi.

Mäng tundus minevat veel Liverpoolile 64. minutil, kui Emre Can viis külalised uuesti kahe väravaga juhtima, kuid viimase veerandtunniga toimus suurem krahh.

Ryan Fraseri 76. ja Steve Cooki 78. minuti kollidest jõudsid külalised viigini ning kolmandal üleminutil lõi Bournemouthi võiduvärava Nathan Ake, kui Liverpooli väravavaht Loris Karius ei suutnud karistusala väljast tulnud pealelööki korralikult tõrjuda ning mänguvahendini jõudis esimesena võõrustajate kaitsja.

Pärast tänast kohtumist hoiab Liverpool Premier League'i tabelis kolmandat kohta 30 punktiga 14 mängust. Liidril Londoni Chelseal on 34 punkti, teisel positsioonil paikneval Londoni Arsenalil 31.