Klay ThompsonFoto: Kyle Terada
6. detsember 2016, 09:27

VIDEO | Hullumeelne NBA: Thompson püstitas liiga hooaja punktirekordi, Westbrookilt kuues järjestikune kolmikduubel!

Korvpalliliigas NBA saadi läinud öösel peeti mitmed meeldejäävaid mänge, kui näha sai nii põnevaid kohtumisi kui suurepäraseid individuaalseid esitusi.

Uskumatut mängu näitas Golden State, kes Klay Thompsoni 60 punkti toel alistas 142:106 Indiana. Tagamängija viibis väljakul vaid kolme esimest veerandaega, kokku 29 minutit, kuid tabas selle aja jooksul viskeid väljakult 33/21, sealjuures kolmeseid 14/8 ning lisaks vabavisked 11/10. Märkimisväärne on ka meeskonna poolajaks kogutud 80, millest täpselt pooled tõi Thompson.

Vaata GSW viskava tagamängija hullumeelset kontserti:

Tundub, et sel hooajal ei suuda keegi takistada Russell Westbrooki, kes kuuenda järjestikuse kolmikduubliga aitas Oklahoma 102:99 võidu Atlanta üle. Mängujuht sai sel korral kirja 32 punkti, 13 lauapalli ning 12 resultatiivset söötu. 28aastase ameeriklase keskmised näitajad on pärast tänast mängu muljetavaldavad 31 silma, 11,3 söötu ning 10,8 lauapalli.

Vaata Westbrooki järjekordset kolmikduublit:

Euroopa korvpalli esindajatest säras läinud öösel Marc Gasol, kes aitas Memphise teisel lisaajal 110:108 võidunu New Orleansi vastu. Hispaanlane sai hakkama kolmikduubliga, kui lisaks 28 punktile andis ta 11 resultatiivset söötu ja hankis ka sama palju lauapalle.