Besiktas kukkus teisipäeval täielikult kokku. Foto: SERGEI SUPINSKY
7. detsember 2016, 00:09

NII SEE JUHTUS | Sport 06.12: 16 meeskonda lõpetasid Meistrite liiga alagrupiturniiri

6. septembri spordipäev toob meile põnevust peamiselt pallimängualadelt. Klassikaliselt 21.45 tõmbavad täna pooled Euroopa vingeimaid jalgpalliklubid joone alla Meistrite liiga alagrupiturniirile. Veel enne seda saab aga vaadata soojenduseks kodust korvpalli, kui peetakse kohtumine nii Balti liigas kui Eesti meistriliigas. Lisaks on võistlustules ka mitmeid meie välisliigades mängivad pallurid. Pallimängud, kuid lisaks ka kõik muud tähtsamad spordihetked toob Õhtulehe otseblogi teini. Püsige lainel!
00:09
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Kohtume juba homme!

00:05
Kristjan Kitsing (Aldo Luud)
23:45

23:38

Napoli alistab 2:1 Benfica ja võidab alagrupi! PSG on samas löönud viigivärava, kuid alagrupivõiduks sellest ei piisa!

23:32

Nonii... kas Lissabonis tulevad veel viimased minutid põnevad? Benfica lööb 87. minutil tänu Napoli kaitsja rängale eksimusele ühe tagasi! Benfica peab alagrupi võitmiseks lööma veel kolli!

23:27

Kiiev lööb KUUENDA värava, Napoli teise. Mis juhtus Besiktasega?

23:22

23:17

Ludogrets läheb 69. minutil uuesti juhtima!

23:13

Istanbuli Besiktas... midagi pole öelda. Kiievi Dinamo vastu ollakse juba 0:5 kaotusseisus. Samal ajal viigistab PSG Ludogretsi vastu ja Barcelona lööb oma neljanda!

23:05

Napoli läheb 1:0 juhtima! Praegu see väga midagi ei muuda. Benfica vajab alagrupi võitmiseks võitu ehk vähemalt kahte väravat!

22:56

Teised poolajad käivad, Arsenal juhib juba 3:0, Barcelona 2:0!

22:36

USKUMATU! Kiiev lööb veel avapoolaja neljandal(!!!) üleminutil veel ühe värava!

22:33

Kui võib olla mõtlete, miks pole midagi kirjutatud Lissaboni Benfica ja Napoli mängust, siis põhjus on lihtne - midagi pole väga toimunudki. Võimalustevaene avapoolaeg 0:0! Mõlemad meeskonnad pääsevad praegu ka viigiga edasi, sest Besiktas on 0:3 kaotusseisus!

22:29

Jürgen Klopp ja terve Liverpooli meeskond on täna Barcelona mängul!

22:24

22:23

Ja Kiievi Dinamo läheb juba 3:0 juhtima!

22:19

Mis toimub Besiktasega? Kiievi Dinamo läheb 30. minutil penaltist 2:0 juhtima!

22:14

22:08

Veel rodu väravaid - Barcelona läks Borussia Mönchengladbachi vastu juhtima, Ludogrets juhib võõral väljakul PSG vastu väravaga ning Arsenal läheb juba 2:0 ette!

22:01

Celticu eduseis kestab ainult neli minutit kuni Ineheanacho viigistab, samuti läheb Arsenal Baseli vastu juhtima. Kuid kõige märgiliselt läheb Kiievi Dinamo (veidi) üllatuslikult kodus Besiktase vastu juhtima!