Manchester United alistas võõrsil Zorya. Foto: Peter Cziborra
8. detsember 2016, 21:55

Inglismaa jalgpalli suurklubi Manchester Unitedi sõitis Euroopa liiga viimases alagrupimängus külla Ukraina võistkonnale Zoryale ja sai kindla 2:0 võidu.

Võimalustevaese avapoolaja järel lõi kohtumise esimese värava Henrikh Mkhitaryan kohtumise 48. minutil, kui realiseeris suurepärase läbimineku. Armeenlane liitus Unitediga selle aasta suvel ning see oli talle esimene värav Manchesteri särgis. Lõppseisu vormistas Zlatan Ibrahimovic mängu 88. minutil.

Kuna A-alagrupi teises kohtumises alistas Fenerbahce võõral väljakul 1:0 Feyenoordi, läheb grupist 13 punktiga esimesena edasi Türgi võistkond. ManU jäi teiseks 12 silmaga.

Sergei Zenjovi koduklubi Gabala kohtus C-alagrupis võõral väljakul Mainziga ning sai kindla 0:2 kaotuse. Eesti koondislane alustas algrivistuses, kuid vahetati 77. minutil välja. Aserbaidžaani klubi jaoks oli Euroopa liiga hooaeg muserdav. Kuuest kohtumisest ei kogutud ühtegi punkti ehk nad kaotasid kõik mängud.