Kolmas poolaeg | Õhtulehe raadio

KOLMAS POOLAEG | Kas Klavan mängis end põhikoosseisu? Saadame Eesti mehed välismaale ja tervitame Arsenali fänne (3)

LISA KOMMENTAAR

hinded16. detsember 2016, 18:02
winjaldum 7,0, klavan 7,4 ülejäänud kõikidel paremad hinded.
Blanco16. detsember 2016, 15:21
Klopp pole küll viimasel ajal kõige ratsionaalsemalt kaitseliini mehitanud (Lucase mängitamine Klavani asemel) aga hetkel on küll väga asjatundmatu või ainult intriigi tõstmine väita, et kohe kui Matip on rivis mängivad esmaspäeval jälle Matip ja Lovren.. Klopp jättis Klavani esialgu kõrvale peale 3:4 kaotust, mis oli üllatus, aga peale seda kui eelviimati tõi poolajal sisse ja peale seda terve veatu mäng + ka Mignolele võimaluse andmine, on üsna raudpolt et Klavan mängib ka edasi. Klopp annab võimaluse ka teistele praegu ja kuniks "uued mehed" potte ei tee, seniks nad ka jätkavad.
Iseasi on see, kas Klopp karistab taas mingi väiksema eksimuse peale või usaldab kaua - seda ei tea..
rumalad olete?15. detsember 2016, 18:20
Jõulude ajal on tihe mängude graafik ja just sellepärast andis Klavan Matipile ühe puhkepäeva. Te tahate ikka välja lugeda et Matip või Lovren on kehvad kui Klavan neid asendab. Klopp on ammu öelnud et jõulude graafik on meeskonnale liiga ränk. Kui poleks tiitel mängus siis saaks ka mitmed põhiründajad puhkust.