Leroy Sane tõi 47. minutil tabloole 1:1 viigi, kuid Arsenali leer on veendunud, et ta oli sööduhetkel suluseisus.Foto: Reuters / Scanpix
18. detsember 2016, 20:58

FOTO JA VIDEO | Kas Man City võitis sohiga? Wenger: meile löödi kaks suluseisuväravat (4)

Manchester City pööras Inglismaa kõrgliiga 17. voorus Arsenali vastu 0:1 kaotusseisu 2:1 võiduks. Kaotajate peatreener Arsene Wenger kui ka fännid on veendunud, et City väravad poleks tohtinud lugeda.

"Muidugi olen pettunud," sõnas Wenger BBCle. "Mängisime väga hea esimese poolaja, aga meile tehti külma. Meile löödi täna kaks suluseisuväravat, seda on raske aktsepteerida."

Kuvatõmmis esimese City värava sööduhetkest:

Teise City värava puhul tekitas poleemikat asjaolu, et David Silva - kes lõppeks palli ei puutunud, aga ründas nahkkera aktiivselt - oli ilmselges suluseisus. Vaevalt abikohtunikul tolles olukorras suluseis märkamata jäi, vaid pigem tõlgendas ta olukorda sääraselt, et Silva ei sekkunud mängu ega seganud väravavaht Petr Cechi.

Hea lugeja, kas Arsene Wengeri pahameel on õigustatud? Avalda oma arvamust kommentaariumis.