NÄDALAVAHETUSE TEEJUHT | Spordisõbra saatekava pakub elamusi hommikust õhtuni - kelgutamisest ja uisukrossist jalgpallini (1)
Õnneks on tänapäeva televisioon nõnda võimekas, et vaid kerge nupuvajutusega saame reisida ühest võistluspaigast teise. Ülekandeid toodetakse pea igalt poolt ning see annab võimaluse oma lemmikaladele kaasa elada.
Valikute seas paremini orienteerumiseks tuleb appi Õhtuleht. Vaata ise, sest alasid on igale maitsele!
Reede, 13. jaanuar
10.15 Kahevõistlus (hüpped) Eurosport 2
14.00 Kahevõistlus (10 km) Eurosport 1
14.45 Mäesuusatamine (Alpi kahevõistlus) Eurosport 2
15.35 Laskesuusatamine (meeste sprint) ETV 2, Eurosport 1, YLE 2
17.30 Eesti jalgpall (FCI – Flora) Tallinna TV
18.45 Suusahüpped, Eurosport 1
18.45 Euroliiga korvpall (Galatasaray – Žalgiris) VSB
21.45 Euroliiga korvpall (Real Madrid-Maccabi) VSB
Laupäev, 14. jaanuar
02.00 NHLi jäähoki (Washington – Chicago) Setanta Sports, Viasat Hockey
05.30 NBA korvpall (Cleveland – Sacramento) NBA TV
08.00 Kelgutamise MK, Eurosport 2
08.55 KHLi jäähoki (Khabarovsk – Riia Dinamo) VSB
09.30 Kelgutamise MK, Eurosport 2
10.30 Tennis Sydney ATP (finaal) Eurosport 1
10.45 Kahevõistluse MK (meeskonnavõistluse hüpped) Eurosport 2
12.30 Kelgutamise MK, Eurosport 1
13.15 Mäesuusatamine (meeste kiirlaskumine) Eurosport 1
13.55 La Liga jalgpall (Alaves – Athletic Bilbao) Setanta Sports
14.00 Eesti jalgpall (Paide - FC Levadia) Tallinna TV
14.15 Kahevõistluse MK (meeskonnavõistlus suusatamine), Eurosport 2
14.25 Premier League jalgpall (Tottenham - West Bromwich) VSB
15.00 Laskesuusatamine (naiste sprint) ETV2, YLE2, Eurosport 1
15.15 Suusatamise MK (sprint) Eurosport 2
16.45 Suusahüpped, Eurosport 1
16.55 Premier League jalgpall (Swansea - Arsenal) VSB
17.10 La Liga jalgpall (Barcelona - Las Palmas) Setanta Sports
19.25 Premier League jalgpall (Leicester - Chelsea) VSB
19.25 La Liga jalgpall (Atletico Madrid - Real Betis) Setanta Sports
20.05 NHLi jäähoki (Boston-Philadelphia) Viasat Hockey
21.40 La Liga jalgpall (Deportivo - Villarreal) Setanta Sports
22.05 Uisukross, YLE2
Pühapäev
02.00 NHLi jäähoki (Montreal - NY Rangers) Setanta Sports
04.00 Poks (Badou Jack-James DeGale) VSB
It's going down, @jamesdegale1 is ready to unify the belts! 48 Hours till #BrooklynBoxing returns👊make sure you get your 🎟in Bio #JackDeGale pic.twitter.com/Xin9HXzBpi
— Brooklyn Boxing (@Brooklyn_Boxing) January 13, 2017
04.00 NBA korvpall ( Orlando Magic - Utah Jazz) NBA TV
05.30 Poks (Jose Pedraza-Gervonta Davis) VSB
05:30 NHLi jäähoki (San Jose - St Louis) Setanta Sports
09.15 Kelgutamise MK, Eurosport 2
10.15 Mäesuusatamine (Alpi kahevõistlus) Eurosport 1
10.30 Kahevõistlus (hüpped) Eurosport 2
11.30 Mäesuusatamine (meeste slaalom) Eurosport 1
12.00 Suusakrossi MK, Eurosport 2
12.30 Laskesuusatamine (meeste jälitussõit) ETV2, YLE2, Eurosport 1
12.55 La Liga jalgpall (Valencia-Espanyol) Setanta Sports
13.15 Mäesuusatamine (Alpi kahevõistlus) Eurosport 1
13.30 Kahevõistlus (10 km) Eurosport 2
14.15 Mäesuusatamine (meeste slaalom) Eurosport 1
14.30 Kelgutamise MK, Eurosport 2
15.25 Premier League jalgpall (Everton-Manchester City) VSB
2017 is truly up and running! Have a great weekend, City fans! #FridayFeeling pic.twitter.com/VBLb3hu8qx
— Manchester City (@ManCity) January 13, 2017
15.30 Laskesuusatamine (naiste jälitusssõit) ETV2, YLE2, Eurosport 1
15.45 Snuuker (Ronnie O'Sullivan - Liang Wenbo) Eurosport 2
15.55 Serie A jalgpall (Udinese-Roma) Setanta Sports
16.30 Suusahüpped, Eurosport 1
16.50 Korvpalli Ühisliiga (BC Kalev/Cramo – Lokomotiv-Kuban) TV6
17:55 Premier League jalgpall (Manchester United-Liverpool) VSB
18.45* Suusatamine (Sprinditeade) Eurosport 1
19.35 NHLi jäähoki (Washington-Philadelphia) Viasat Hockey
21.00 Snuuker (Ding Junhui - Kyren Wilson)
21.40 La Liga jalgpall (Sevilla- Real Madrid) Setanta Sports
Zinedine Zidane's @realmadriden extend their unbeaten run to 4️⃣0️⃣ games, an all-time record in Spanish top-level football. 🙌💥 pic.twitter.com/yyyq1plBEP
— LaLiga (@LaLigaEN) January 12, 2017
Kommentaarid