Siim-Sander Vene viskas 18 punkti.Foto: nn-basket.ru
11. jaanuar 2017, 21:55

Vene 18 punkti ei päästnud Nižni Novgorodi Iisraelis suurest kaotusest

Nižni Novgorodi korvpallimeeskond pidas EuroCupi vahegrupis teise mängu ning pidi võõrsil tunnistama Jeruusalemma Hapoeli selget 98:76 paremust.

Nižni võitis küll avaveerandi 22:17, kuid 13:29 allajäämine teisel perioodil andsid edu ja initsiatiivi võõrustajatele. Mängu tagasi tulla enam ei õnnestunudki.

Nižni ääremängija Siim-Sander Vene lõi seekord kaasa ligi 25 minutit. Kui esimesel poolajal jäi ta nullipoisiks, siis teisel kogunes vähem kui tosina minutiga suisa 18 punkti! Ta tabas mängust 10 viskest 5 (sh kolmesed 4/3) ja kõik 5 vabaviset. Lisaks 4 lauapalli ja 3 korvisöötu.

Nižni resultatiivseimana kogus kõik 40 minutit mänginud DeAndre Kane 19 silma, põhimängujuht Ivan Strebkov ei saanud kaasa teha. Võitjaile tõid Shawn Jones ja Curtis Jerrells 21, Lior Eliyahu 19 punkti.

Teises sama grupi mängus alistas Peterburi Zenit Vilniuse Lietuvos Rytase 88:79. Hapoelil on 2 võitu, Nižnil ja Zenitil 1, Rytasel 0. Järgmisel nädalal võtab Nižni kodus vastu Rytase.