Alar Varrakul ei jää muud üle kui käsi laiutada. Foto: Alar Truu
15. jaanuar 2017, 18:54

KARM! Kalev/Cramo jäi VTB-liigas kodusaalis Krasnodari rongi alla

Kalev/Cramo korvpallimeeskond pidas täna VTB-liigas 12. kohtumise, kui koduväljakul tuli tunnistada Lokomotiv Kubani kindlat 95:64 paremust.

Mängu saatus otsustati sisuliselt esimese veerandajaga, mille külalised võitsid 29:16. Kalevlased kaotasid kõik neljandikud, kui vastast ei suudetud ühelgi kümnel minutil alla 20 punkti hoida.

Meie poolelt tõid parimatena Mickell Gladness ja Rain Veideman võrdselt 11 silma. VTB-liiga debüüdi sai kirja ka Kalev/Cramo värskeim täiendus Timo Eichfuss, kes kolme mänguminutiga viskas ühe punkti.

Külaliste poolelt tegi enim pahandust Kevin Jones, kelle arvele kogunes 15 punkti.

Kalev on pärast tänast teeninud kahe võidu kõrvale juba kümme kaotust, millega edestatakse vaid Parmat, kellel on võiduarve siiani avamata. Eesti meisterklubi elu lihtsamaks ei lähe, kui nädala pärast tuleb külla sõita Himkile.