Toomas Triisa ja Mart Meeru Dakari ralli lõpu eel, kui Meeru õlg oli juba viga saanud.Foto: Martin Graumann/Facebook
Auto-Moto uudised
15. jaanuar 2017, 21:30

Mart Meeru naaseb taas Dakari rallilt katkisena (5)

Mart Meeru jõudis juba kolmandat korda Dakari rallil finišisse. Malle-Moto klassis sai eestlane kirja kuuenda koha. Mootorrataste üldarvestuses oli mees 55., 10 kiiruskatset läbis ta üldvõitjast Sam Sunderlandist peaaegu pool ööpäeva - 11:32.18 - aeglasemalt.

2014 sai Meeru oma esimesel Dakaril 40. koha ja aasta hiljem oli 38. Kaks võistlust olid vaatamata sarnasele tulemusele sisult sootuks erinevad – debüüdil läbis eestlane kahenädalase ralli probleemideta, tunamullu kannatas aga pool võistlust katkist käeluud. Palju paremini ei läinud Meerul ka tänavu.

Malle-Moto klassi võitnud Meeru kaasmaalane ja sõber Toomas Triisa selgitab: "Mart kukkus kolm päeva enne ralli lõppu korralikult ja ta õlg sai päris kõvasti kannatada. Eks ta on raudmees ega taha seda välja näidata, aga viimased kaks päeva olid talle väga-väga rasked." Kui tõsise vigastusega täpselt tegu, Triisa öelda ei osanud, kuid nentis, et sõber peab Eestis kindlasti arsti külastama.

Loe Toomas Triisa võidukaid Dakari-muljeid täpsemalt homsest Õhtulehest!