Vehkleja Katrina Lehis.Foto: Toomas Tatar
17. jaanuar 2017, 22:08

NII SEE JUHTUS | Sport 17.01: Janar Soo lõpetas karjääri, Lehis kommenteeris lapseootust ja Austraalia lahtistel lõppes avaring (1)

Ilusat teisipäeva kõigile spordisõpradele. Vaikselt kruvitakse tuure üles Austraalia lahtiste tennisemeistrivõistlustel, kuid kahjuks eestlaste edasise osaluseta. Anett Kontaveit (WTA 121) kaotas avaringis kindlalt 0:6, 4:6 kreeklanna Maria Sakkarile (WTA 94). Lisaks Austraalia tenniseturniirile hoiame silma peal tervel kireval spordimaailmal. Püsige lainel!
22:06
SPORDISÕBER

Kuivõrd tänane õhtu enam suurt ei paku, on aeg tänane otseblogi kokku pakkida. Tänud kõigile, kes ühes meiega päeval silma peal hoidsid. Head ööd ja kohtume taas homme hommikul!

21:27

Korvpallikoondislase Kristjan Kitsingu koduklubi Aarhusi Bakken Bears sai täna võõral väljakul toimunud Meistrite liiga kohtumises 62:101 (27:59) kaotuse Iisraeli satsilt Nahariya Ironilt.

21:08
WRC

21:04
UISUKROSS

Uisukrossi MM-sari koos meie Mark Taruga jätkub nädalavahetusel Soomes, Jyväskyläs.

21:03
Balti liiga tabeliseisud: ülemine - A-grupp, alumine - B-grupp.
20:59

Korvpalli Balti liigas olid täna võistlustules kaks Eesti klubi: Rakvere Tarvas võitis kodusaalis 75:59 võiduta jätkavat Mogiljovi Borisfeni ning Pärnu alistus samal ajal suvepealinnas 92:96 Atõrau Barsõle, kelle jaoks oli see esimene võit sel hooajal!

Tarva suurim korvikütt oli 23aastane Tõnis Peil 23 punktiga, Pärnu kasuks tõi enim punkte (28) leedulane Edvinas Seskus.

20:27

Korvpallur Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorod sai kodusaalis EuroCupi vahegrupi kolmandas kohtumises 63:97 (36:46) kolaka Leedu tippklubilt Vilniuse Lietuvos Rytaselt.

20:11
(Carl Recine)
19:54
KÄSIPALL

Eesti naiste käsipallimeistrivõistlustel naasis uustulnuk Põlva SK/Toode pärast kahte järjestikust kaotust võitude teele, kui alistas võõrsil turniiritabeli viimase HC Tallinna 37:18 (18:8) ning kerkis teisele kohale.

Külalised valitsesid Kristiine Spordis toimunud kohtumist alates avavilest. Kümnekonna minutiga mindi juhtima 10:1, poolaeg võideti 18:8 ja kogu mäng 37:18. Põlva SK/Toode poolelt osutusid suurimateks skooritegijateks Selma Rein 11, Janeli Patrail 7 ja Helena Anijalg 6 väravaga. Tallinna tabamustest pooled ehk 9 kanti Kerli Jõksi arvele. Anneta Jefimova viskas 4 ning Merit Moro 2 väravat.

Meistrivõistlused jätkuvad 21. jaanuaril, kui sarnaselt tiitlikaitsjale Reval-Sport/Mellale vaid võite tunnistanud Reval-Sport/Padise/Lasnamäe võõrustab Arukülas algusega kell 12.00 SK Tapat.

Tabeliseis: Reval-Sport/Mella 6 (3-st mängust), Põlva SK/Toode 6 (5), Reval-Sport/Padise/Lasnamäe 4 (2), SK Tapa 4 (4), HC Tallinn 0 (6) punkti.

19:51
KERGEJÕUSTIK

3 pb's today 😏✌🏻 #athlete #sparta #gym #london2017 #thethrowerfam #hammerthrower #poland2017 #songbykamau #justfayu

A video posted by Anna Maria Orel (@annamariaorel) on

19:49
LASKESUUSATAMINE
19:37

19:36

Nižni Novgorod kaotas kodusaalis Rytasele avapoolaja 36:46. Siim-Sander Vene arvele jäi avapoolajal vähem kui 10 minutiga 2 punkti.

19:34
WRC

Neljakordne autoralli maailmameister (2013, 2014, 2015 ja 2016) Sebastien Ogier lausus Monte Carlo ralli eel, et vähene sõidukogemus oma uue masina ehk Ford Fiestaga tähendab, et hooaja alul tuleb läheneda pragmaatiliselt.

19:00
POKS

Täna saanuks 75aastaseks lahkunud poksilegend Muhammad Ali.

18:37
VIIES VEERANDAEG

Õhtulehe korvpallisaates "Viies veerandaeg" oli täna ajakirjanikel Ville Arikesel ja Jarmo Jagomägil külas mõne aja eest Euroliigas esimese vilepartii teinud kohtunik Rain Peerandi.

Peerandi rääkis, kuidas temast sai kohtunik, meenutas kuue aasta eest Valmo Kriisaga toimunud käterätiskandaali ja kuidas ta nüüd selle juhtumi korral toiminuks, samuti skandaalset mängu, kus ise Tartu Rocki korvpallurina võitles koos ühe kaaslasega kolme Rapla mängija vastu - kõik ülejäänud eemaldati mõni minut enne lõppu.

18:36

Korvpallisõpru ootab tore õhtu, sest kell 18.30 panid EuroCupi raames palli mängu Nižni Novgorod (Siim-Sander Vene) ja Vilniuse Lietuvas Rytas, kell 19 algavad Pärnus ja Rakveres Balti liiga mängud Pärnu Sadam - Atõrau Barsõ ja Rakvere Tarvas - Mogiljovi Borisfen ning korvpalliõhtu lõpetab kell 19.30 algav Kristjan Kitsingu koduklubi Aarhusi Bakken Bearsi Meistrite liiga mäng Iisraeli satsi Ironi Nahariya vastu.

18:24

18:09

"Olen uue klubi juures kaks trenni teinud ja tõeliselt hea tunne on jälle jalgpalli mängida," rääkis esmaspäeval Šotimaa jalgpalli kõrgliigas mängiva Invernessi meeskonnaga liitunud Henri Anier. "Terve detsembri jooksul ma jalgpalli ei mänginud. Hoidsin end toonuses jõusaali ja jooksmisega."

18:07
MURDMAASUUSATAMINE

Möödunud aasta lõpus rahvusvaheliselt suusaliidult (FIS) seoses Sotši olümpiamängudel võetud dopinguproovide manipuleerimise kahtlusega ajutise võistluskeelu saanud Venemaa suusataja Maksim Võlegžanin jätkas keelust hoolimata võistlemist.