Eesti epeenaiskondFoto: FIE
22. jaanuar 2017, 22:11

NII SEE JUHTUS | Sport 22.01: epeenaiskond jäi MK-finaalis Hiinale alla, Tänak tuli Monte Carlos kolmandaks

Pühapäevane spordipäev on endale omaselt kirju kui tähtsaid sündmuseid jagub seinast seina. Lisaks klassikalisele korvpallile, jalgpallile ja talispordile mahub päeva kindlasti ka vehklemist. Kõigega kursis olemiseks oled jõudnud just õigesse kohta. Head kaasaelamist!
22:25
WRC

Tõmbame tänasele spordipäevale joone alla Ott Tänaku sõnadega: "Ootan huviga, mida me koos Martiniga suudame järgmistel etappidel korda saata."

18:16
Andre Gray alistas Petr Cechi! (Reuters/Scanpix)
17:58
WRC

17:49

Kalev/Cramo tunnistas Ühisliigas ootuspäraselt Himki paremust - 57:81 olid Eesti klubi kaotusnumbrid kaugel Venemaal. Kalevi statistika:

17:15
LASKESUUSATAMINE
16:45
WRC

16:38

Naiste teatesõidust on teatada seda, mida meie sportlaste kohta saab öelda kahjuks liiga tihti: Gaim võeti pärast viiendat tiiru rajalt maha.

16:36

See põnev matš on läbi, nüüd saab vaadata, mis on juhtunud korvpallilainel: kui Himki - Kalev/Cramo lahingus on mängitud 16 minutit, on tallinlased maas 18:29!

16:34
VEHKLEMINE

Ja see minut kuulub hiinlannadele - Sun saab kirja kaheksa torget Embrichi seitsme vastu. Eesti - Hiina 21:22

16:32
VEHKLEMINE

Ja ka viimane minimatš läheb mööda nulliga ehk nüüd veheldakse minut lõpuni ning kui seis on siis viigis, võidavad eestlannad!

16:30
VEHKLEMINE

Ja ka kaheksas minimatš lõppeb nulliringiga. Kõik on nüüd Embrichi käes!

16:28
VEHKLEMINE

Kuuse viimane matš lõppeb passiivsusega - 14:14. Beljajeva taas rajal.

16:26
VEHKLEMINE

Kuus minimatši selja taga ja Beljajeva lubab viimases duellis hiinlanna Sunil 9:12 kaotusseisu 14:14 viigiks keerata.

16:18

Kristel Viigipuu vajab kahe tiiru peale ühte varupadrunit ja eestlannad on kerkinud eelviimaseks - Leedu naiskond on meie selja taga. Kaotust liidritele on pärast neljandat tiiru aga juba 3.54,8!

16:16
VEHKLEMINE

Kes viimast videot ise käima ei pannud, siis läbi on saanud esimesed kolm minimatši ja Eesti on Hiina vastu juhtimas 9:6!

16:11
VEHKLEMINE

15:59
WRC
Sebastien Ogier - esimene vaatamata tiimivahetusele. (@World)
15:53

Laskesuusatamise MK-etapil on alanud naiste teatesõit ning Kadri Lehtla pidi kohe esimeses tiirus ära kasutama ära kõik oma varupadrunid. Õnneks trahviringile minna ei tulnud, ent eestlannad on varakult jäänud viimaseks, kaotust liidritele 35 sekundit.

15:35
VEHKLEMINE

Pronksimatš lõppes Barcelonas venelannade 45:38 võiduga. Finaalini on aega veel 25 minutit!